Trénink v posteli aneb jak být dobrý

Někdo je v posteli skvělý, někdo zoufalý. Proč? Jak je možné, že se někdo dokáže vcítit do potřeb svého sexuálního partnera, zatímco o někom jiném v klidu řekneme, že sex viděl akorát tak ve filmech pro dospělé? Kde je chyba?

Nedávno jsem při jedné oslavě zaslechla stížnosti svého kamaráda na slečnu, která měla v určitých ohledech mezery (možná by bylo lepší říct, že měla spíš pořádné okno). Ale nebudeme se bavit o tom, co dotyčná neuměla, ale spíš proč to neuměla, a proč si z toho i můj kamarád odnesl nehezký zážitek.

 

To, co očekáváme v posteli, je opravdu individuální. Jak kdysi někdo ale řekl: ,,Na chlapy obvykle zabírají stejné věci, ale každá ženská je jiná“. Tím nechci celou věc zjednodušovat, ale pokud jste dávali na biologii alespoň trochu pozor, patrně ten rozdíl vidíte (ano, tím myslím jednoduchost/složitost anatomie). Takže jak z toho ven?

 Photo by sxc.hu


Stěžovat si, opravovat, navádět a pomáhat

Pokud vám někdo strčí při prvním polibku jazyk až do krku, pravděpodobně už si to nebudete chtít nikdy zopakovat. To samé je i v sexu. Pokud romanticky založená dívenka potká v posteli borce, který se snaží nasadit tempo, při kterém by i kolibříka bolela křídla, moc se jí to líbit nebude.         A proto není nic jednoduššího, než chlapce nějak zabrzdit. Nemusí jít přímo o slova, stačí ho pomocí některých pohybů zpomalit. A pokud borec není úplný ignorant, pravděpodobně si poradit nechá. Upřímně, kdo potřebuje, aby se o něm říkalo, že je v posteli zoufalý? Dámy, nebojte se jim ukázat, co se vám líbí, a co vás otravuje. Pánové, nebojte se si říct, co vám vyhovuje a co vás obtěžuje (v horším případě bolí).

 

Ptejte se

To samé platí i z opačné strany. Jestliže si nejste jistí, že se partnerovi právě prováděná věc líbí, zeptejte se (postačí něco typu: víc?, takhle?, dobrý?). Většinou vám sice postačí sledovat obličej a celkové reakce, jenže někdo prostě z mimiky nic nevyčte. Časem nebudou potřeba ani ta slova, ale jen pohledy.

 Photo by sxc.hu


Happy end

Někteří z vás si určitě vybaví moment ze seriálu Sex ve městě, kdy Miranda pronesla: ,,Sex is not a time to chat“.  Měla možná částečně pravdu (pokud během sexu rozebíráte globální oteplování, asi někde bude chyba).  Možná prostě stačí se nebát si navzájem radit a pomáhat. Jednoho krásného dne totiž dospějete do stádia, kdy zjistíte, co se oběma líbí, a pak zažijete skvělý sex.  A i když se časem třeba dostanete k někomu jinému do postele, bude rád, že máte tak dobrou průpravu (individuální detaily se dají vždycky dotáhnout).

 

A teď si rychle do té postele někoho sežeňte, protože k pořádnému tréninku potřebujete trenéra!

(Pokud máte nějaké další tipy, rádi si je přečteme v komentářích!)

 

Photo by sxc.hu

Podobné články