Umělecké dílo v režii značky Aloha From Deer

Máte rádi extravaganci a design? Tak to je značka Aloha From Deer jako stvořená pro vás.

Aloha From Deer, tedy v překladu pozdrav od jelenů, je poněkud vtipný název pro trendy módní značku. Jeleni proto, že je mají návrháři rádi, a aloha jako pozdrav světu. Tato polská značka vznikla v srpnu 2012 (po polském týdnu módy). Autory projektu jsou polský fotograf Mariusz Mac a módní bloggerka Małgorzata Działa.

Legíny a bunda Aloha From Deer.

Značka se zaměřuje především na trika, mikiny, bundy a legíny, které jsou celopotištěné. Můžete se proměnit například v galaxii, divokou šelmu, renesanční umělecké dílo nebo třeba v hromadu koblížků. Zajímavostí je, že se sami můžete prostřednictvím sociálních sítí podílet na tvorbě návrhů. Designové kousky si na sebe oblékl i zpěvák Robbie Williams.

Většina oblečení Aloha From Deer je unisex, takže je nosí jak dámy, tak pánové. Jednoduché střihy dávají vyniknout zajímavým grafickým potiskům. Značka zatím nemá žádný kamenný obchod, ale oděvy jsou k dostání na e-shopech, a to i u nás v České republice.

Potisk Madonna od Raphaela a Tři Grácie od P. P. Rubense.

Mikiny Aloha From Deer.

Podobnou módu tvoří také značky Criminal Damage, Mr. Gugu & Miss Go, které jsou též k dostání i v Čechách.

 

Oslnily vás návrhy polské značky Aloha From Deer? V co se proměníte vy? Napište nám do diskuze pod článek nebo na náš Facebook!

 

Foto: alohafromdeer.com

Video: YouTube.com

Podobné články