Užijte si sex s hráčkou videoher!

Sexuální seznamka pro milovníky videoher? Nevěříte? Ale ano! Čtěte dál.

Patříte k milovníkům videoher? Baví vás sex? Láká vás představa užít si s protějškem, který má stejné zájmy? Pokud jste odpověděli třikrát ano, přichází tvůrci videoherní seznamky Randi s hráčem  –  Date a gamer s novým webem jen pro vás!

Seznamka pro navázání sexuální známosti nese název Vyspi se s hráčem – Shag a gamer. Přihlásit se může každý člověk splňující podmínku dosažení plnoletosti.

Jak nápad vznikl?

Důvodem bylo především to, že milovníci videoher v seznamce Randi s hráčem hledali více sex než lásku a navazování vážného vztahu.

„Během několika měsíců jsme si všimli, že lidé na webu místo lásky hledají sexuální partnery, což jsme nečekali. Ale pochopitelně i hráči mají své potřeby,“ řekl vedoucí projektu Tom Thurlow.

Jste sami? Změňte to!

Jak na to?

Po registraci stačí najít protějšek, který se vám líbí. Jedno je jisté! Všichni zde přišli se stejnými zájmy a úmysly. Na této seznamce si stačí pouze domluvit schůzku a jít rovnou na věc.

Na seznamce je víc než 260 tisíc členů. Zatím se mohou přihlásit zájemci z Irska, Velké Británie, Jižní Afriky a Austrálie. Již brzy však tvůrci chystají rozšíření dostupnosti i pro ostatní země.

Jak se vám nápad líbí? Chtěli byste sexuální seznamku pro hráče i v Česku?

Foto: shagagamer.com

Podobné články