V hlavní roli – bříška!

Myslíš si, že jsou v kurzu buchty na břiše, a trávíš většinu týdne v posilovně? Vybodni se na to a radši si přečti, co si o tom myslí holky.

Všude, kam se člověk, podívá jsou to jen buchty, buchty a zase buchty. Nemyslím tím žádné sladké a pečené ani tím nemyslím slangový výraz pro holky. To, co mám na mysli, jsou buchty na břiše.

Víš, o čem mluvím? Taky se honíš za dokonalým tělem? Řeknu ti jednu věc, dokonalost se dnes nenosí. Ano, dá se na to dívat na obrázku, dá se na to dívat v televizi, ale mít to doma? Děkuji, nechci. A naštěstí nejsem sama.

Když se zeptáš holky, jak si představuje ideálního muže, většinou ti odpoví: „Hlavně musí mít charisma, smysl pro humor a být sexy.“ Je tam něco o plochém bříšku nebo buchtách? Není! A je to fakt!

Nejlepší je zlatá střední cesta.

Já sama mám zkušenost s klukem, co měl buchty na břiše i s klukem, co byl spíše meďoch s bříškem, a rozhodně volím to druhé! Nepleť si to ovšem s tím, že by se holkám líbili tlustí kluci. To ani náhodou. Ideální je střed. Široké ramena, pro někoho třeba i vousy a hlavně bříško. Aspoň trošičku, aspoň malinká nedokonalost na tak už dokonalém stvoření jako je muž. (smích)

A jako bonus jsou chlupy na břiše. Aspoň tu pověstnou chlupatou čárku. Chlupatý hrudník nebo bříško, to je fakt sexy! Věděl si, že je psychologicky prokázáno, že muž, který má ochlupení na břiše nebo čárku, která vede až… Až dolů, má vášnivou povahu? Opravdu to tak je!

A výhody pro nás holky i pro tebe, které plynou z toho, že má muž bříško?

  • Je to lepší než jakýkoliv polštář.
  • Je to sexy a vzrušující!
  • Působíš jako ochránce, jistota a bezpečí.
  • I když to nerad slyšíš – jsi fakt roztomilý!
  • Nemusíš se denně dřít v posilovně.
  • A můžeš si klidně přidat další porci toho námi uvařeného výborného jídla.

Tomu se říká dokonalý polštář!

A pro ujištění jsem se dotázala kamarádek, kolegyní a známých na otázku: Co je lepší? Namakané s pekáčem buchet, nebo větší roztomilé bříško? A tady jsou odpovědi:

Leona: Pekáč ne! Mně, se to sice líbí, ale doma bych to nechtěla. Nejlepší je trochu bříško.

Edita: Trošku bříško a chlupaťučké.

Zuzka: Pro mě to není důležité, jaké má břicho, samozřejmě se lépe dívá na vymakané buchtičky, ale nevadí mi i menši bříško a trochu chlupy. Na břichu mi moc nezáleží, pro mě jsou důležitá ramena, aby měl.

Peťka: Osobně si myslím, že na vzhledu nezáleží, spíš jaký ten kluk je. To je důležitější, ne?

Dominika: Trošku bříško.

Vendula: No pekáč buchet to být nemusí. Většina takových jsou namistrovaní egoisti a mají mozek ve svalech. Něco mezi tím. Mám ráda, když o sebe chlap pečuje, ale s mírou.

Linda: Vzhledem k tomu, že jsem doma pekáč buchet nikdy neměla a hlavně jsem o něj nestála, tak dávám přednost bříšku.

Lenka: No jasně, že bříško!

Marcela: Roztomilé bříško!

Míša: Vypracované břicho se mi úplně tak nelíbí, takže spíš to normální chlupaté bříško.

Božena: Bříško, ale tak buchtičky taky nejsou špatný, ale mě osobně bříško vůbec nevadí, a jestli je chlupatý, tak taky ne, ale zas ať to není opice.

Eva: Chlupaté a takové tak akorát.

Verča: Jako obojí má něco do sebe, ale asi to druhé je lepší – takže bříško!

Markéta: No tak asi tak akorát, ani ne moc tlustý, ani ne moc vymakaný, ale chlupatý ne, jen sem tam chloupek nevadí.

Hanka: Já bych hlasovala za to bříško, nýbrž tu super dokonalost moc ráda nemám.

Evka: Trošku břůško.

Nikol: No, na pohled pěkně vymakané určitě, ale jako takto, do provozu, to mám ráda i trošičku bříško – můj to tak má.

Myslím, že bychom si vybraly.

Myslím, že tato malá statistika mluví za všechno. Ale samozřejmě se najdou i holky výjimky, které vyloženě přitahuje namakané bříško, tak jim dejte k narozeninám aspoň pořádný a pohodlný polštář, ať mají chuďátka taky na čem pohodlně spát.

 

A když už existují pyžamové párty i další různé s rozlišnou tématikou, co takhle uspořádat pupík párty? Myslím, že by to mohlo být fakt zajímavé! Pokud máš nápad nebo se ujmeš organizace, určitě se ozvi do diskuze anebo na náš Facebook.


Foto: deviantart.com, sxc.hu

Podobné články