Vousy jsou tak sexy!

Věděli jste, že vousy byly v minulosti i povinné? A důvod? No přece ten, že jsou nejsilnější a ihned viditelný symbol mužství!

Já vím, ani tomu nechceš věřit. Štve tě to a myslíš si, že když nejsi oholený, tak se holce nelíbíš a škrábeš ji a vypadáš jako bezdomovec. Omyl!

Po mém výzkumu mezi kamarádkami jsem došla k zajímavému zjištění. Celých osm z deseti kamarádek mi přiznalo, že vousy miluje. A co víc, že je muži s vousy přitahují a přijdou jim mnohem víc sexy!

Občas i plnovous může slušet.

Samozřejmě tím neříkám, aby sis zrovna zítra začal pěstovat plnovous jako Rumcajs, nebo sháněl natáčky na metrový zatočený knír. Mám na mysli buď vousy upravené do nějakého střihu, bradku nebo strniště. To je dokonce v příčce oblíbenosti úplně nejvýš.

Takže už žádné zoufání, že ses před schůzkou nestihl oholit. Narovnat se, zatáhnout pupík, hlavu nahoru a hrdě s vousy do toho! Je důležité umět v každé situaci využít svých předností.

A důvody, proč se vousy holkám líbí?

  • Vypadáš starší

Starší pro holky mnohdy znamená zkušenější a chytřejší. Holky se cítí bezpečně a chráněné. A právě tyhle pocity vousy u holek vyvoláš.

  • Jsi originální

Kolik kluků je blonďatých a kolik nosí stejné Kenvelo tričko? Je jich opravdu dost! Ale vousy tě dělají i v davu odlišným, jiným a také zapamatovatelným. A to je důležité.

Důležitá je péče a starost o vousy.

  • Je vidět, že o sebe pečuješ

Dneska už neplatí, že kdo má vousy o sebe nedbá a je neandrtálec, spíše naopak, kdo má hezké a upravené vousy o sebe pečuje a dbá. Musí se o ně přece starat, zastřihávat je, tvarovat, prostě a jednoduše o ně pečovat.

  • Příjemně to šimrá

I kdyby ostatní body neplatily, tenhle to dožene na celé čáře. Opravdu to příjemně šimrá. Na krku, na tvářích, a na…různých dalších místech taky.

  • Vypadáš mužněji

Koho si holka vybere raději? Drsňáka s vousy nebo klučíka s tváří hladkou jako neviňátko? Rozhodně drsňáka. Jen si vzpomeň, jak na tvém oblíbeném rockovém koncertě holky omdlívají z toho vousatého vlasatého kytaristy nebo zpěváka. Ano vousy!

Ležérní strniště fakt vede!

Takže určitě to zkus. Nech si narůst strniště, uprav si bradku, zkoušej a experimentuj a sleduj úspěchy. A hlavně se mi prosím vyhýbej. Protože já i více než polovina mých kamarádek prostě na mužích s vousy ujíždíme a mohlo by to být opravdu nebezpečné! (smích)

 

A pokud vousy zabraly nebo se chceš zeptat, zda právě Tobě sluší, klidně napiš do diskuze nebo na náš Facebook.

 

Foto: deviantart.com

Podobné články