Vyzkoušejte tantrický sex!

Už vás omrzel všední sex? Zkuste něco lepšího, něco vyššího. Naučte se tantrický sex.

Tantra je součástí hinduistických textů a znamená systém nebo ze staršího hlediska tkanina, což symbolizuje působení dvou subjektů – muže a ženy. Tyto texty se zabývají ve velké většině mystickou erotikou. Ovšem oproti Kámasútře se nezabývá polohami, nýbrž energií a duchovnem. V tantře nejsou sexuální aspekty cílem, ale prostředkem k dosažení vyššího vědomí, provázání muže a ženy v celek.

Při běžném sexu, jak je známo, potřebují ženy dvakrát delší dobu k uspokojení než muži. Vyznavači tantry dokážou změnit sex na něco vyššího. Může trvat i několik hodin, kdy si partneři uvědomují každý pohyb, každou reakci druhého partnera. Orgasmus je neustále oddalován, a když nakonec přijde, je to obrovská extáze, síla tornáda. Pro toho, kdo to nezkusil je to nepředstavitelné.

Aby se teď nezačali ozývat vyznavači tantry, musím upřesnit, že to, co je popsáno ve druhém odstavci, je pohled na tantrický sex z pohledu západních kultur. Západ má tantru opravdu jen pro lepší sex, pro pořádné vyvrcholení. Jenže vyvrcholení k tantře právě nepatří. Považuje se za chybu. Tantrická jóga vůbec nedovoluje muži ejakulovat. Ti se pomocí cviků a prostředků naučí ovládat svěrače a ejakulaci zabrání. Tím chrání životní energii v sanskritu.

Doteky, polibky a vnímání celého těla i ducha partnera.

Abyste se tantrický sex naučili, můžete prohledat internet a přečíst si nějaké články, knihy nebo jiná média. Ovšem nevíte, zdali to zpracoval někdo, kdo to umí, anebo tomu můžete špatně porozumět. Já to neumím, tak vás to ani nenaučím. Od toho jsou školy nebo kurzy, kde vás tantrickému sexu naučí.

Tip

Najít někoho, kdo se v tom vyzná, můžete třeba na některé ze sex seznamek? Stačí se jen správně zeptat.

Na kurzech se naučíte dýchání, jak se naladit na stejnou vlnu před milováním, naučíte se párové pozice, vnímat jeden druhého, což je pro tantru velmi důležité. Učíte se navodit si vzájemně tantrický stav. Naučí vás používat energetizační techniky, ukážou vám tajné body na těle. Dokonce se hledá i pravá sexualita povah.

Kegelovy cviky

Není to přímo tantra, ale v kurzech tantry se Kegelovy cviky také učí. Jedná se o zpevňování pánevního dna, což jsou svaly v oblastech pochvy, močové trubice a konečníku. Procvičení vede k lepší lubrikaci, vzrušivosti a snadnějšímu dosažení orgasmu. U mužů to je zase lepší erekce a oddálení vyvrcholení. Tyto cviky jsou velice jednoduché. Stačí stahovat tyto svaly stejně jako zadržování při močení. Důležité je však nezatínat jiné svaly, především břišní a dýchat. Toto cvičení se vyplatí nejen v sexuálním životě, ale může také zabránit pozdější inkontinenci.

Zdroj: dormeo.cz, idnes.cz, wikipedie.org, jogamagazin.cz
Foto: sxc.hu


Dobrý sex je rozhodně součástí života, pokud nemáte zrovna nikoho, kdo by s vámi mohl objevovat kouzlo erotických pomůcek a různých erotických fantazií, zkuste třeba sex seznamky.

Podobné články