Zakázané ovoce chutná nejlépe…?

Sex s bývalým partnerem vaší kamarádky. Pro někoho je to sci-fi, pro jiného obyčejný úlet. Co na to naše svědomí?

V jednadvacátém století, kdy sex už není věcí pouze partnerskou, se často stane, že se váš seznam sexuálních partnerů proplete se seznamem někoho, koho znáte. Především v menších městech je téměř nemožné narazit na sexuální objekt, se kterým žádná z vašich kamarádek nic neměla. Co když si ale začnete s klukem, který pro vaši nejlepší kamarádku neznamenal pouze páteční románek, ale třeba několik let společných zážitků, zamilovaných objetí a něžného milování?

Málokdy se povede, že máte s kamarádkou rády odlišné typy kluků.

Když miluješ, tak opravdu není co řešit

Velmi záleží na tom, za jaké situace se ti dva rozcházeli. Zda šlo o rozchod v míru, nebo byl zapříčiněn třeba nevěrou. Samozřejmě platí nepsané pravidlo, že na expartnery svých kamarádek se nesahá. Všechny to víme. Pokud tak ale žena činí pod náporem citů, měla by to kamarádka pochopit. Přece jen rozchod se počítá a na žádné kdyby se nehraje. Každý má právo najít si toho pravého.

Láska vs. sex.

Hlavně ne u něj doma!

V opačném případě, kdy vám v krvi koluje alkohol, ten kluk hezky voní a vy jste to dlouho neměla, přichází rozhodnutí, zdali je pro vás snesitelnější případná ztráta důvěry mezi kamarádkami, nebo odepření rozkoše. Upozornění pro čtenářky: takovýto sex často neznamená rozkoš, kterou byste si měla připomínat do konce života. Většinou si ráno nic nepamatujete a do konce života si připomínáte jen tu trapnost chvíle, kdy nahá po pokoji hledáte kusy oblečení a ze stěny na vás zírá společná fotografie vaší nejlepší kamarádky a jejího expřítele z první společné dovolené.

Jeho vzpomínky a fotografie neskryjete za divoký sex.

V každém případě s pravdou ven

Za předpokladu, že se tak stane, je na věšení (hlavy) pořád času dost. V této chvíli byste se neměla řídit heslem pana doktora Plzáka a rozhodně nezatloukat, nezatloukat a nezatloukat. Každá žena si při sebemenším podezření stejně zjistí to, co potřebuje vědět, a o to by byly následky horší. Upřímnost nade vše a mezi kamarádkami to platí dvojnásob. Pak už záleží na individuální povaze každého, jak se k tomu postaví. Ale jak řekla moje kamarádka: „Kdyby se moje kamarádka vyspala s mým ex, chvilku by mě to asi štvalo, ale pak bych byla ráda, že ho nedostala nějaká trubka.“

 

Máte zkušenost s takovouto „zakázanou“ láskou? Kdybyste byla v kůži zrazené kamarádky, jak byste se k tomu stavěla? Diskutujte na Facebooku!

 

Foto: deviantart.com

Podobné články