Životní styl Bimbo Barbie má svoji akademii i tvrdá pravidla

Jsou krásné, umělé, jsou hračky stvořené pro sexuální fantazie mužů. Dříve nazývány zlatokopky či děvky, dnes dámy honosící se názvem Bimbo Barbie.

Po prohlédnutí webových stránek barbieakademie.wordpress.com si člověk primárně není jistý, zda-li nejde jen o dobře promyšlený vtip. Bimbo jsou vlastně živé panenky, které zdobí umělé úpravy těla, opálení a šperky. Ony odměnou za to zdobí svého muže, jsou milé, povolné, a nevyjadřují svůj názor, protože ten nikoho nezajímá.

Courtney Stodden

Bimbo barbie je rozhodnutí, ne osud,“ zní podle barbieakademie první věc, kterou si potencionální panenka musí uvědomit. Trénink k vytouženým výsledkům musí být dlouhodobý, poctivý a finančně náročný. Akademie ale zároveň varují před drastickým hubnutím, ani poruchy příjmu potravy nejsou to, co Bimbo charakterizuje: „Bimbo barbie rozhodně není nemoc, ale záliba a role, takže jí nikdy neber absolutně.“

Existují tři pravidla, kterými se tyto ženy řídí bez výjimky, i když jdou pouze nakupovat jídlo do supermarketu. Za prvé se Bimbo vždy ukazuje – v krátkých šatech nebo na selfie fotkách plnících internet. Jako druhé pravidlo musí vždy mít něco, co za ukázání stojí, ať už jde o opálení či dostatečně velká prsa. A za třetí nesmí Bimbo nikdo zapomenout na to, že je hračka, která musí dělat vše pro fyzické a sexuální uspokojení mužů.

Lindsey Pelas

Už vám tenhle koncept připadá dostatečně zvrácený? Tak to ještě neznáte tři úrovně, po kterých Bimbo stoupá na cestě k plnění své životní role. Už první z nich, takzvaná elegantní dívka, je dle mého názoru na hraně toho, kde už začíná role děvky. Dívka v tomhle procesu musí bezpodmínečně začít chodit do fitka, zlepšit stravu, navštívit salón, nakupovat – převážně boty na podpatku – a hlavně nosit všeho víc. Víc make-upu, víc opálení, víc prodloužených vlasů. Úroveň slibuje, že po několika dnech se dívka začne cítit víc jako Bimbo, a tudíž i obecně lépe. Druhá úroveň, základní Bimbo, je ovšem oproti první snad ještě více postavená na hlavu. Obarvi se na blond! Podstup plastickou operaci! Získej Bimbo práci! Vzrušuj se!  A v neposlední řadě zintenzivni kroky první úrovně! Pochybuji o tom, že po tomhle zjištění se vůbec někdo bude chtít dopracovat do úrovně třetí, zvané totální Bimbo, kde jde především o práci prostitutky, totální vymytí mozku a pochopení své životní role.

Katja Krasavice

Další pročítání barbieakademie se v podstatě motá kolem rádoby motivačních fotek hubených blondýnek špulících prsa a rty, návodů, a rozhovorů s nejslavnějšími zástupkyněmi tohoto hnutí. Je opravdu ale plastický vzhled a minimální inteligence to, co dnešní dívky chtějí? Naplňuje je to? Dělá je to šťastné?  Počet fanoušků akademie na facebooku, který přesahuje 9000 fanoušků, mi nejspíš odpovídá kladně.

Na obranu zmíněných stránek, několikrát zmiňují, že Bimbo by měla být v první řadě dospělá žena, která chápe svou sexualitu, a musí se pro roli svobodně rozhodnout. Přesto si ale nedovedu představit, že život nafukovací panny, pouze v živém provedení, může někoho lákat.

Foto: YouTube.com

Podobné články