15 nejbizarnějších sexuálních úchylek

Lidé jsou různí a existuje široká škála nevídaných možností.

Není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem. Tato moudrost, pod kterou by se kdejaká šereda neváhala podepsat, je v této souvislosti více než pravdivá. Můžete mít doktorát z medicíny, vyhrát v desetiboji nebo se pyšnit titulem Miss sluneční soustavy, a stále vás nebude chtít. Můžete to dál zkoušet s rafinovanou kombinací trička velikosti XS a hlubokého dekoltu, s botami na podpatku, pochlubit se svými bicepsy, předstírat sebevraždu, a stejně nebudete ve své snaze o získání či udržení partnera úspěšní. Proč? Jeho/ji totiž berou úplně jiné věci!

Akrotomofilie 

Při této úchylce můžete slyšet třeba: Miláčku, máš krásné nohy, ale líbila by ses mi i bez nich!  Objektem zájmu jsou lidé s amputovanými končetinami nebo jejich protézy. 

Amaurofilie

Nedívej se na mě přitom! Lidé s amaurofilií mají rádi sex s osobou s páskou přes oči, slabozrakou nebo slepou.

Tip

Jestli nemáte nikoho, kdo by s vámi sdílel a toleroval právě tu vaši úchylku, co vyzkoušet úplně něco nového. Třeba se poohlédnout po nějakých seznamkách, zkusili jste někdy seznamky na sex?

Autodermantofagie

Už se zase po tom opalování loupu. Ale vůbec mi to neva. Autodermantofagie je sexuálně motivované pojídání vlastní kůže.

Belonefilie

Jsou ty nože dost nabroušené? Úchylka na ostré předměty, jako jsou špendlíky, štíhlé nože či piercingy.

Deflorační mánie

Nemám rád věci z druhé ruky. Muže s touto úchylkou vzrušují panny a mají nutkání zbavit panenství co největší počet žen.

Folikulismus

K narozeninám chci hodně balonků. Pohled na ženy, které nafukují balonky, hrají si s nimi nebo na nich sedí, může být pro muže s touto úchylkou nepředstavitelnou slastí.

Balonky.

Formikofilie

To je ale hezká beruška! Formikofilie je variantou zoofilie, kdy jedinec dosahuje uspokojení tím, že si malé živočichy (mravence, šneky, žáby, hmyz) přikládá na přirození.

Hierofilie

Bez svatého obrázku ani ránu! Náboženské symboly, svaté obrázky a sošky svatých jsou pro hierofila skutečným potěšením.

Chremastistofilie

Rád chodím sám v noci po parku. Chremastistofilik je vzrušen představou, že ho někdo přepadne a oloupí.

Makrofilie

Mám rád velký holky. Objektem sexuální touhy osob s touto úchylkou jsou extrémně velcí, nebo naopak neobvykle malí partneři

Menomanie

Jsem rytíř se zakrváceným mečem. Úchylka, při které muže vzrušuje menstruace partnerky.

Nozofilie

Dnes neumírej! Nozofilie se vyznačuje přitažlivostí k lidem se smrtelnou nemocí. Nozofilové chtějí být často sami nevyléčitelně nemocní.

Maiesiofilie

Nejkrásnější je těhotná žena! Sexuální vzrušení je v tomto případě vyvoláno pohledem na těhotnou ženu.

Pyropubismus

Jsem dobrovolný hasič. Tato vzácná úchylka spočívá v tom, že partner těsně před vyvrcholením vytáhne penis z vagíny, zapálí partnerčino ochlupení, které pak uhasí svým spermatem. 

Somnofilie

Už spíš? Uspokojování se na spících partnerech je hlavním rysem somnofilie.

Uf. Pokud jste po přečtení tohoto článku dostali stejně jako já strach, jací lidé se pohybují za zdmi vašeho domova, nezoufejte. Může vás uklidňovat vědomí, že i když budete jednou slepí, s protézou a se smrtelnou chorobou, můžete stále být pro pár lidí víc sexy než Brad Pitt s Angelinou dohromady. Happy end!


Sex je rozhodně součástí života – a nedílnou. Pokud nemáte zrovna nikoho, kdo by s vámi mohl objevovat kouzlo erotických pomůcek a různých erotických fantazií, co zkusit třeba sex seznamky?

Podobné články