3 nejlepší gay filmy za rok 2015

Rekapitulace filmů s homosexuální tématikou, které spatřily světlo světa v roce 2015.

Rok se s rokem sešel a filmů či seriálů s homosexuální tématikou přibývá. Tématické filmy pomalu přestávají být tabu a sem tam se v nich objeví i slavní herci. Pojďte se podívat na výběr toho nejlepšího za rok 2015 a doplňte si filmové vzdělání – tedy pokud vám nějaký z nich unikl.

Pobřeží (Beira Mar)

Film, který se odehrává u pobřeží v Brazílii, vypráví o coming outu a příběhu lásky mezi dvěma dospívajícimi kluky. Jedná se o milý a podmanivý příběh přátel a jejich cesty sebeobjevování. Každý z chlapců má své problémy, ale tento „malý“ problém musejí vyřešit společně. Určitě mrkněte na trailer.

Nasty Baby

Film vypráví příběh homosexuálního páru, ve kterém Freddy touží po dítěti. S přítelem se dokonce dohodli, že si s kamarádkou Polly udělají dítě. Po několika neúspěšných pokusech se ukazuje, že to může být náročnější, než si v první chvíli představovali. Film se postupně mění v drama o morální rozporuplnosti. Dílo má představovat satirický film, jenž je naštvaným portrétem sebevědomých, arogantních a do sebe zahleděných bohémů.

Oriented

Dokumentární film, jenž vypráví příběhy tří mladíků žijících v Tel Avivu. Ve filmu se odehrávají klasické situace řešící krizi identity, coming outu a situacemi v rodině i mezi kamarády. Koření známých témat je především místo, kde se děj odehrává. Film popisuje zvláštní a zajímavý příběh, který vás zaujme.

 

Foto: Pixabay.com

Video: YouTube.com

Podobné články