4 sexuální výzvy!

Jen tak se honit za zářezy? Ubohost! Jednejte systematicky!

Někdo trpí nedostatkem sexu. Ti šťastnější trpí jeho přebytkem, přepadávajícím do ukrutného stereotypu. „Dneska třeba tuhle, zítra tamtu… Hmm. A pak? Třeba támhletu? Zív.“ A takhle člověk promr*á celý život. Zkusil někdo šousta hru? Princip je jednoduchý. Rozdělit do skupin. A opanovat. Z každé grupy jednu. Připravte tikety a začněte odškrtávat.

Tip

Výzvou může být nějaká neobvyklá erotická pomůcka? A že jich existuje, stačí se jen trochu zajímat.

Národnosti

A dáme si Polku. A Němku, Belgičanku, Finku, Eskymačku, Maďarku, Norku, Mongolku z vdolku… přítomní knihomolové si možná vzpomněli na jednu z hlavních postav knižní série Merde, silně amatérského básníka jménem Jake. Takový je Jakův cíl. Dostat do postele (nebo na kuchyňskou linku, stůl, do vany…) aspoň po jedné příslušnici každého národa. A posléze o každém styku napsat báseň. Báseň je pro vyšší levely (i když si to Jake bohužel neuvědomuje), ovšem jinak má takováhle cesta kolem světa svoje kouzlo, ne?

Věrná vlajce.

Ojet ve všem, co jezdí

Před tuhle sexuální výzvu (a nespočet dalších, včetně předchozí, i když bohužel/bohudík bez básní) se postavil další Američan, jehož jméno zní Barney Stinson. V 21. století existuje opravdu široká škála dopravních prostředků. A věřte nebo ne, téměř ve všech si můžete vrznout. Téměř, neboť Barney vyškrtnul windsurf. Ale nikdy neříkejte, že něco nejde, protože se vždycky najde někdo, kdo neví, že to nejde, a udělá to. Takže – kdo přijme challenge a vmete Barneymu do tváře porážku? A pokud nemáte windsurf, jsou tu i další výzvy. Vesmírná plavidla jsou pro většinu z nás ještě nedostupnější, takže o nich moc mluvit nebudeme. Ale zkuste si třeba nenabít hubu při vášnivém sexu na in-linech.

Ať to maže v každém věku

Teda ne úplně v každém!  Krok 1: Stanovte si osobní MCBP kvótu. Zkrátka maximální věk, kdy pro vás zralá žena není ještě přezrálá. Hotovo? Krok 2: Vezměte tužku a papír. Krok 3: Napište pod sebe všechna čísla od jedné do MCBP kvóty. Krok 4: OKAMŽITĚ začerněte těch prvních čtrnáct číslic, prasáci! Krok 5: Začněte balit a kousek po kousku si odškrtávat číslo po číslici. POZOR! Sbalit jednu a každý rok si zapsat zářez jde, ale není to tak úplně fér.

MILF and car.

Od andulky po žížalu

A pro ty méně otrlé třeba od Adélky po Žanetu. A hezky abecedně, od každého písmenka jednu, od začátku až do konce. Hodně štěstí, až budete hledat třeba Xenii. A klid v duši, až po dlouhém období sucha konečně Xenii potkáte, zaskórujete a ve chvíli, kdy budete hledat třeba nějakou Yvonne, potkáte najednou Xenie hned tři. Sakra. A všechny hezčí než ta, která si pozici na vašem seznamu vydobyla. SAKRA!

Foto: devianart.com/Shakikai, Miss-Mischiefx


Sex je rozhodně součástí života, pokud nemáte zrovna nikoho, kdo by s vámi mohl objevovat kouzlo erotických pomůcek a různých erotických fantazií, zkuste třeba sex seznamky. Nikdy nevíte co vás potká a můžete experimentovat.

Podobné články