5 nejlepších motivačních písní a 1 bonusová!

Určitě všichni znáte ten pocit. Sedíte, spíše už ležíte, před sebou zapnutý počítač, výjimečně otevřená kniha nebo časopis, a nic se vám nechce.

Tak moc, že už vás nudí i všemocný, všeznalý a všemohoucí internet. A to už je co říct. Co na to pomáhá? U každého je to samozřejmě jinak, ale i v této malé (nicméně velmi časté) kapitole vašeho života je tu hudba jako prostředek první pomoci. Hudba, která vás nakopne, dokáže vyhnat z postele, dodá vám energii a jednoduše namotivuje. Jaký je náš výběr? Poslechněte si sami!

1. BILL CONTI – GONNA FLY NOW (Theme From Rocky)

Co by to bylo za motivační songy bez účasti Rockyho? Jasně, film má celkem jednoduchou zápletku, ale od toho je tady hudba, aby mu dodala pořádné grády. Pusťte si tuhle pecku do sluchátek a hned se vám bude chtít do běhu. Teda, možná… Ale za pokus nic nedáte!

2. EMINEM – LOSE YOURSELF

Začíná sice pozvolna, ale aspoň máte čas se v klidu zvednout z postele, nahodit sportovní oblečení a připravit se na pořádný kruhový trénink. Nebo se přinejmenším zvednout, to se taky počítá! Jestli vás Eminem, stejně jako mě, v dětství přesvědčil, že rap je fajn, rozhodně si ho pusťte, abyste si tuto utopickou myšlenku připomněli.

3. SLIPKNOT – DUALITY

Vykřičte se z nudy. A s kým to půjde líp než s kapelou Slipknot? Nejlépe se při poslechu této hudby bude asi boxovat, ale fantazii se meze nekladou, takže venčení psa taky nebude na škodu.

4. BILLY TALENT – VIKING DEATH MARCH

Takový rychlejší běh, jízda na kole, trocha posilování anebo chaotický tanec? To záleží čistě jen na vás. Billy Talent jsou tady, aby vám dodali energii a zlepšili náladu. Věřím, že se jim to povede.

5. SURVIVOR – EYE OF THE TIGER

Tohle je prostě motivační klasika. Ideální na běh, při kterém můžete boxovat do vzduchu a připadat si jako opravdoví frajeři. Ale stačí ten běh, blázny ze sebe dělat nemusíte.

A na závěr jedna bonusová. 

JUSTIN BIEBER – BABY

No řekněte – nezvedlo vás to ze židle? Jestli nakonec tahle píseň nebude proti nudě ta nejlepší. No dobře, poslouchat ji nemusíte, myslete na své žaludky! A pokud jste song omylem pustili, tak ho zase rychle vypněte – doporučuje 9 z 10 praktických lékařů. I když, možná spíše všech 10.

Foto: sxc.hu

Video: YouTube.com

Podobné články