5 nejvíc sexy spolužaček do vaší třídy!

TÉMA MĚSÍCE: První krok

To první, co musí chlap po návratu z prázdnin do školy udělat, je zkontrolovat své spolužačky (raději všechny, nejen ty sexy spolužačky). Dalo by se to přirovnat k takovému instinktu, který muži mají. Když nastupujete na novou školu, je „první dojem“ ještě důležitější. Přinášíme vám žebříček toho nejlepšího, co chcete ve své třídě najít!

5. místo: Code Red – Kanikuly – sexy spolužačky z východu

Co je lepší než jedna sexy spolužačka? Celá banda východních krásek v uniformách! Hlavní je nasadit lízátko do pusy a tvářit se laškovně. A možná je úplně jedno, že neumíte rusky.

4. Místo: Paramore – Misery Business

Kdo by nechtěl chodit do třídy se zrzavou rebelkou? Takovouhle spolužačku by vám asi přítelkyně nepovolila! Jen bacha na neslušné poznámky, protože tahle holka vypadá od rány.

3. místo: Luštěla – Patnáctiny

Parta zmalovaných holek ze základky? Každý z nás ve třídě někoho takového měl. Snad seděl za tou lavicí i stejně otráveně… A navíc, kdo by koho obviňoval z pedofilie, když už „patnáct bylo“? A to je rozhodně sexy!

2. místo: Taylor Swift – You Belong With Me

Klasická pohádka o sexy šprtce s malým sebevědomím. Je to trochu americký stereotyp, ale proč ne? Nic není lepšího než krásná dívka, která vám pomůže s bakalářkou.

1. místo – Britney Spears – …Baby One More Time

A je tady absolutní vítěz! Přiznejme si, že dnes už to není to, co bývalo. Ale v dobách své největší slávy, kdy bylo Britney tak asi jako teď nám, bylo běžné u kluka najít pod polštářem její plakát. Jestli máte podobně sexy spolužačky, tak jdeme studovat k vám!

Foto: farm4.staticflickr.com

Video: YouTube.com


Taková spolužačka by dokázala divy, ale v běžném životě asi musíme trochu víc hledat. Co se poučit v článku tajná řeč těla: Nezdráhejte se a flirtujte.  A protože jsme i romantici, co takhle 15 tipů na rande (tentokrát zimní) v Praze? Pro ty, kteří už pokročili dál, můžeme nabídnout zajímavé inspirace ve článku nejlepší erotické pomůcky. A ty jsou nejen pro spolužačky 🙂

Podobné články