6 žen, u kterých neuvěříte, že existují

Zadek měřící 3 metry nebo raději prsa vážící 40 kilo?

Lidská Barbie

Valeria Lukyanova je třicetiletá modelka a zpěvačka, která se proslavila svým vzhledem. Tvrdí, že kromě jejích prsou je na ní vše přírodní a jako barbie se už narodila. Kromě svého vzhledu se také živí astrálním cestováním. Učí lidi opustit své tělo a cestovat ve svém astrálním já.

Panenka Barbie.

Největší přírodní prsa na světě

Ty patří Annie Hawkins-Turner, její obvod hrudníku je neskutečných 177,8 centimetrů a její prsa dohromady váží 40 kilo. Podprsenku má velikosti 52L (což je pro nás béčkaře docela děsivý). „Začala jsem růst a nepřestávalo to. Podprsenku jsem nosila už ve třetí třídě a byla to normální podprsenka pro dospělé ženy. Nepamatuju si, že bych někdy nosila sportovní verzi.“ říká Annie o svých prsou, které se extrémně začaly vyvíjet už když jí bylo 9 let.

52L.

Nejtěžší žena na světě

Tou je pravděpodobně Charity Pierce važící skoro 350 kilo. Ovšem i s takovou postavičkou si našla přítele. Tomu je 23 a prý spolu souloží 4x denně.

Těžká váha.

Nejmenší žena

Pouhých 62,8 centimetrů a 5,5 kila váží Jyoti Amge, je jen o něco vyšší než dvoulitrová flaška. Svůj malý vzrůst ale dobře zužitkovala, vždy snila o kariéře herečky a to se jí splnilo. Ozvali se jí z USA, aby si zahrála ve čtvrté řadě seriálu American Horror Story: Freak Show.

Nejmenší žena světa.

Ilustrovaná žena

Julia Gnuse žila do svých 35 let naprosto normální život bez tetování, pak jí ale byla diagnistikována kožní portyfie, což je onemocnění, které způsobí citlivost kůže na sluneční světlo a na těle se začnou vytvářet puchýře. Ty se jí nakonec proměnily v jizvy, a tak Julii její kamarádka poradila je zakrýt tetováním. S 95 % tetováním na těle je tou nejpotetovanější ženou na světě.

Ta nejvíc potetovaná.

Největší zadek

Rekordmankou za nejširší zadek na světě je Mikel Ruffinelli z Los Angeles, je vysoká 165 centimetrů a váží 190 kilo. Její zadek měří v obvodu 2,4 metrů. Na své tělo je pyšná, prý každý den přijímá 3000 kalorií jen proto, aby udržela svou postavičku takovou, jaká je.

Největší zadek na světě.

Foto: telegraph.uk, instagram.com/valerialukyanova

Podobné články