7 geniálně stupidních a zbytečných webových stránek, které nepochopíte, že existují

Nudíte se ve škole? Nudíte se doma místo učení? Máte konečně prázdniny? Potřebujete prostě prokrastinovat a nevíte u čeho? Nebojte se, od toho jsme tu my. Abychom vám ten čas vyplnili něčím plnohodnotným. Třeba návštěvou těchto webových stránek.

7. Točící se taco

www.tacospin.com

webové stránky

Na této webové stránce je taco. Taco, které se točí do hudby. To je vše. Také se tam počítá, kolikrát jste viděli se taco otočit. Můžete se překonávat. A poslouchat osmdesátkovou hudbu. Příjemnou zábavau.

6. Většina sekund

themostseconds.com

webové stránky

Kolik sekund vydržíte tupě civět na utíkající sekundy? Hodinu? Dvě? Co děláte se svými životy, proboha?!?

5. Je můj počítač zapnutý?

www.ismycomputeron.com

webové stránky

Tato stránka je geniální pomocník, který vám řekne, zda máte počítač zapnutý nebo nikoli. Existuje také podobná stránka, která vám řekne, zda jsou Vánoce nebo ne.

4. Náhodná barva

randomcolour.com

webové stránky

Nápad za webem Random Colour je naprosto jednoduchý, ale alespoň vás čeká jistý element překvapení. Pokaždé, když stránku obnovíte, objeví se jiná barva, takže vám může pomoct například vybrat si nátěr na stěnách. Jenom bacha, když si s tím budete hrát příliš dlouho, začne vás bolet hlava (vyzkoušeno za vás).

3. Padání padání

www.fallingfalling.com

webové stránky

Něco jako Náhodné barvy, jenom se mění o něco rychleji a zběsile padají. Je to ovšem podivně hypnotické.

2. Zbytečná stránka

www.uselesssite.net

webové stránky

Přiznává to už ve svém názvu. Zkuste kliknout na to zaškrtávací tlačítko. Nakonec zjistíte, že na něj klikáte mnohem víc, než byste sami od sebe očekávali. Nebudeme prozrazovat, co se stane. Jen si to vyzkoušejte.

1. Písmo z lamy

llamafont.com

webové stránky

Zde je stránka, kde si můžete napsat jakýkoli text a ten se přepíše do fontu, který je vytvořen výhradně lamami, protože lamy jsou nejlepší. Sice neumí diakritiku, ale i tak sem můžete zkusit překopírovat svou bakalářku.

Podobné články