ANTI-VALENTINE – Noc nezadaných!

StudentPoint.cz se spojil s istudentzone.cz a společně pro vás budeme připravovat ty nejvymazlenější akce v Praze! Mrkněte na naši první.

Jediná akce svého druhu se vrací do SaSaZu! Taky vás už nebaví srdíčkový terorismus, uširvoucí slaďáky z každého repráku, do očí bijící červeno-růžové kýče a tokající párečky? Tak to jste tu správně! StudentPoint.cz spolu s istudentzone.cz pro vás chystá jedinečnou akci, kam můžete od veškerého valentýnského běsnění utéct a užít si konečně pořádný mejdan s lidmi, kteří vám rozumí!

V PÁTEK 14. února 2014 V TOM NEJSTE SAMI! 

Je čas oslavit Valentýna trochu jinak! A rozhodně ne tak, že budete sedět sami doma, svíjet se v křečích a mít na svědomí dalšího rozcupovaného plyšáka. Pojďte se bavit s námi. Vyrazte 14. února od 22:00 do SaSaZu a pořádně to všem těm Valentýnům najdejte. Alkohol poteče proudem, dobrá muzika je zajištěna. Pozvali jsme ty nejlepší DJs, kteří budou hrát  to nejlepší z roku 2013/2014! Nejsou jimi nikdo jiný než KOOGEEDJ BELIZEDJ SELECTOMIKE FROST.

Pořádná párty? Zde!

NAJDI SI SVŮJ ANTI-VALENTÝNSKÝ PROTĚJŠEK!

Že vám ten Valentýn pořád straší v uších? My to z vás dostaneme. Kdepak, žádný svátek zamilovaných, ale svátek nezadaných! 14. února je čas, kdy se můžete ve společnosti nezadaných poohlédnout po nějakém tom flirtíku, bouráme mýty, odhazujeme zábrany. Dress-code je černá nebo bílá, růžovou nechte, prosím, doma! Dekorace jako zlomená srdce, Amorové hlavou dolů a mrtvé květiny, to vám zvedne náladu.

HESLA VEČERA

Miluju tě? NE! Nezadaný/á a pohledný/á
Buď můj Valentýn? NE! svobodný/á
Navždy? NE! Nezávislý/á
Spolu? NE! S MÝMI PŘÁTELI!

VSTUPNÉ

Předprodej 150 Kč
Na místě 200 Kč
VIP Balkony a Lounge:
Předprodej 400 Kč
Na místě 500 Kč
Vstupenky můžete kupovat online

 

Tak ještě jednou, PÁTEK 14. února 2014 – SASAZU – JSEŠ ANTI-VALENTINE?

 

Zdroj a foto: StudentZone

Podobné články