Co dělat ve městě, když doma je nuda?

Nemáš doma co na práci? Pojď objevit možnosti města.

1) Jen tak se projít nebo zaběhat si

Nejlepší na tom je, že si pročistíte hlavu. Můžete se jít projít do rušných ulic a na náměstí, kde potkáte třeba turisty a z nich si můžete dělat srandu. Nemáte rádi rušná místa? Každé město má i odlehlejší. Park, rybník, u řeky nebo nějaké vyvýšené místo, ze kterého budete sledovat ruch města. 

Běh vám pročistí hlavu.

2) Jděte ven s kamarádem

Ve dvou je vždycky větší sranda! Můžete si z turistů dělat srandu oba, když je teplo, jděte na zmrzku, když je zima, jděte na kafe. Můžete zkusit někoho sbalit, nebo se po někom aspoň porozhlédnout.

Kamarádi jsou skvělí.

3) Zkuste obvyklé i neobvyklé činnosti

Vezměte partu nebo rodinu a jděte na bowling. Vždycky je to sranda, pobavíte se, můžete si popovídat o tom, o čem byste normálně neměli čas. Bowling je nuda? Půjčte si vybavení za pár korun a vyzkoušej lezeckou stěnu, volnou lekci tancování nebo bojové sporty. Ve městě jsou neomezené možnosti a třeba najdete něco, co vás bude hodně bavit. Vyzkoušejte třeba Laser Game.

Bowling je skvělá zábava.

4) Co třeba nějaká kulturní akce?

Ve většině velkých měst je kino. Vidět nějaký nový film určitě stojí za to, protože si potom budete mít o čem povídat se skupinkou kamarádů ráno před školou. A když budete mít štěstí, můžete jít večer na koncert – a to i s partou. Jestli si vyberete rockový nářez nebo něco jiného, je na vás.

Užijte si koncert se vším všudy.

5) Buďte akční

Jděte se podívat do skate parku. Neumíte na prkně? Nevadí. Žádný učený z nebe nespadl. Musíte to jen zkoušet. Stejně tak můžete vyzkoušet třeba oblíbený parkour.

Vyblbněte se!

6) Zůstaňte doma a pořádně se vyspěte

Ano, to jste asi slyšet nechtěli, ale proč chodit ven? Pár tipů máte, ale využít je nemusíte. Přitom nejlepší v životě studenta je ve chvíli volna zůstat doma, relaxovat, odpočívat, být v klidu, najíst se dobrého jídla. Protože odpočinku není nikdy dost. Bez výjimek.

Učení je náročné. Proto je spánek nutný.

Foto: sxc.hu

Podobné články