Co si vzít s sebou na kolej?

Je to váš první rok na koleji nebo už jste zkušení matadoři? Pár rad, co mít u sebe neuškodí.

Je to tak, léto skončilo a s ním neúprosně i doba, kterou můžete trávit doma, na párty, u moře a kdekoli jinde než ve škole. Kolej nám pomáhá v socializaci, abychom udělali skvělý dojem nebo prostě jen měli pohodlí domova, potřebujeme mít svoji výbavu věcí.Holící strojek.

Hygiena

Ať už to jsou věci, které potřebujeme nebo prostě chceme, hodí se na každý pád. Ruku na srdce pánove, kdo z vás rád vstává a má čas na zdlouhavou ranní hygienu? Jednoduše se dá zkrátit třeba pomocí holícího strojku.

Mezitím, co běžíte do koupelny hodit sprchu a vyčistit si zuby za použití elektrického kartáčku – je mnohem užitečnější než klasický (zajistí vám o mnoho kvalitnější hygienu ústní dutiny), si dejte vařit vodu na čaj nebo kávu v rychlovarné konvici.

Příprava jídlaHot dog.

Pokud máte smůlu a ve vaší menze nevaří obzvlášť dobře – tak jako skoro všude, využijte hot dogovač, budete cool a holky budou k vám do pokoje lézt pro nějaký ten párek pořád. (smích) Pokud jste rozmazlenější a holdujete výživnějšímu a hutnějšímu jídlu, vyzkoušejte minitroubu, ve které připravíte klidně i pečené kuře.

Styl

Měli byste myslet i na kvalitní obuv. Nejlepší kombinací je ale kvalita plus dobrý design a praktičnost, kterou rádi využijete.

Router.

Technologie

Ve chvíli, kdy se nasosáte dostatku luxusních vychytávek, co nemá jen tak každý, můžete přejít k technické stránce potřeb. Pořídit si svoji tiskárnu je určite příjemnější, než čekat na starou a nepříjemnou knihovnici, která vám dobije kredit na váš ISIC. Tu si připojíte ke svému noťasu ale nepočítejte s tím, že budete sedět na nepohodlné dveřené židli. Pořiďte si luxusní kancelářskou židli. Aby vaše internetové připojení nemělo žádnou chybu, jelikož kromě stahování filmů, her, videí a hlavně pro využití ke studiu, pořiďte si router.

Možná si říkáte, že je to spoustu povyku a nesmyslů pro nic, nezapomeňte však, že na vysoké škole máte v plánu nějakou tu chvíli být. Ne vždy je na koleji jednoduché vydržet a takhle výbavička vám v tom zaručeně pomůže. Proto neváhejte a dožeňte nevyhnutelné!

Foto: TSBOHEMIA

Podobné články