Recenze vibrátoru Adore Motion II

Adore motion
8
Skvělý
Sečteno a podtrženo
Multifunkční vibrátor se třemi zásadními funkcemi. Přirážení (pulzování), klasické vaginální vibrace a podtlaková stimulace klitorisu (womanizer). To vše v krásném růžovo-bílem designu, s extra výkonným motorkem a dobíjecí baterie s velkou kapacitou.
Klady
Multifunkční využití
Funkce přirážení
Podtlaková stimulace klitorisu
Výkonný motor
Dobíjecí baterie
Zápory
Hlučný
Složitější ovládání
Není vhodný do vody

Vylepšený model Adore Motion II je spojením hned 3 různých erotických pomůcek pro ženy. Tento krasavec v něžné růžové barvě zastane jak klasický vibrátor, womanizer tak pulzátor. Díky trojnásobné stimulaci dospějete k intenzivnímu orgasmu jako nikdy předtím. Přečtěte si, co všechno vám vibrátor Adore Motion II může nabídnout.

Určení pomůcky

Vibrátor Adore Motion II je erotická pomůcka určená pro vaginální i klitorální stimulaci. Špička vibrátoru, jež je lehce zahnutá, má příjemně doléhat na G bod. Ten si můžete nechat masírovat jemnými přírazy pomocí funkce pulsování. Vroubkování v horní polovině hračky stimuluje stěnu vagíny i bez zapnutých vibrací. Ty jsou k dispozici v celkem 10 různých režimech.

Adore Motion nezapomene ani na váš klitoris, který bude hýčkat pomocí tlakových vln. Výhodou podtlakové stimulace je, že na rozdíl od tradičních vibrací, nedochází k znecitlivění klitorisu. S touto hračkou si tak můžete vychutnat rovnou několik orgasmů za sebou.

Vzhled a materiál

Tak, jako většina moderních erotických pomůcek, i povrch Adore Motion II je vyrobený z lékařského silikonu. Jedná se o zdravotně nezávadný materiál, který je jak odolný, tak nesmírně příjemný na dotek. Při kontaktu s pokožkou připomíná samet. Silikon je navíc hypoalergenní a velmi snadno se čistí. Praktická rukojeť je vyrobená z odolného ABS plastu.

Po designové stránce se vibrátor Adore Motion II řadí spíše k decentním erotickým hračkám. Pudrově růžová působí jemně a žensky. V kombinaci s bílou rukojetí vypadá vibrátor vskutku elegantně. Pokud si nepotrpíte na divoké leopardí vzory ani blyštivé drahokamy, tak se vám Adore Motion II určitě zalíbí. Některé dámy by však přeci jen ocenily nějaký ten ozdobný prvek, který by povedený design ještě vylepšil. Nám se ale líbí tak jak je.

Adore Motion II – Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 9/10

Erotická pomůcka pro ženy Adore Motion II slouží k vaginální i klitorální stimulaci jak jsme již zmínili. Díky šikovně zahnuté špičce bude dorážet na váš G bod, zatímco jemné vroubkování v horní polovině hračky bude zároveň dráždit vnitřní stěny vagíny. S použitelnou délkou 12 cm a maximálním průměrem 3 cm patří tento přirážející vibrátor mezi středně velké pomůcky, záleží prostě na tom, co máte rády. Hodí se tak pro ostřílené dámy i pro ty, které s erotickými pomůckami příliš zkušeností nemají.

recenze Adore Motion II

Boční výběžek je určený pro stimulaci klitorisu. Najdete zde malou hubičku z měkkého silikonu, která jemně obejme váš klitoris a začne jej masírovat pomocí podtlakových vln. Celková délka výběžku je 5 cm, což vyhovuje většině žen. U mne to bylo naprosto v pořádku. Navíc je tu možnost s ním trochu hýbnout a správně si to porovnat, hračka i vy se trochu přizpůsobíte. V porovnání s mini vibrátory či menšími womanizéry se může Adore Motion II zdát poněkud robustní, avšak s ohledem na jeho multifunkční využití, je to zcela pochopitelné.

Počet programů a funkce – 10/10

Jestliže patříte mezi ty ženy, které si potrpí na široký výběr a mají rády změnu, pak si pulzující vibrátor Adore Motion II bezpochyby zamilujete. Velké množství funkcí a režimů je totiž možné takřka donekonečna kombinovat. Vibrátor nabízí 3 základní funkce, jež lze používat samostatně i dohromady. Funkce vibrování disponuje celkem 10 režimy, mezi nimiž najdete i silné vibrace, které proniknou hluboko do svalů. Pokud už nejste více zběhlé v používání erotických pomůcek, doporučuji začít pomalu a opatrně, i ty základní vibrace jsou za mne dostatečně zajímavé. To, že je pulzující vlastně znamená, že se roztahuje a smršťuje, trochu jako housenka, tedy trochu přiráží. Je to nepatrný rozdíl, ale je to dost zajímavé, ať už ho v tu chvíli má v ruce partner nebo vy.

Nevšední zážitky přinese tento pomocník také vašemu klitorisu, který bude rozmazlovat účinnou podtlakovou stimulací. Pro dráždění klitorisu je k dispozici 7 režimů. Ty se neliší rytmem, ale různou intenzitou sání a to je pak mazec. Kombinace vibrátoru a womanizéru je prostě vychytaná. Hračka je tak vhodná jak pro ženy, jež potřebují velmi silnou stimulaci, tak pro dámy s citlivějším klitorisem. Jak jsem psala výše, kromě podtlaku a vibrací si můžete užít také přírazy, a to ve 3 různých režimech. To připomínám, protože těch kombinací je opravdu hodně.

Design Adore Motion II – 8/10

Na první pohled tento vibrátor vypadá poněkud nevinně. Něžná růžová v kombinaci se sněhově bílou působí jemný, ženským dojmem. Málokdo by čekal, čeho je tenhle „cukrouš“ schopný. Jednoduchý design ocení především dámy, které si příliš nepotrpí na okázalé ornamenty a divoké vzory. V porovnání s jinými modely nám zde však přeci jen chybí nějaký ten ozdobný prvek (zlatá nebo stříbrná proužka), který by vibrátoru dodal šmrnc. Pak už by byl luxusní nejen svým využitím (za což dám ruku do ohně), ale i dizajnem.

Adore Motio II recenze

Ovládání Adore Motion II – 7/10

Ovládání multifunkčních erotických pomůcek zpravidla bývá o poznání komplikovanější, než je tomu u jednoúčelových verzí. Obsluha Adore Motion II se mi i přes kombinace programů zdáala poměrně snadná. Na ovládacím panelu na rukojeti pomůcky, najdete celkem 3 tlačítka. Každé z tlačítek je určené pro ovládání jedné z funkcí.

Pomocí prostředního čudlíku přístroj zapnete a regulujete si přírazy. Horní tlačítko ovládá podtlakovou stimulaci klitorisu a spodní tlačítko pak vibrace ve spodní části hračky. Mezi jednotlivými režimy přepínáte stisknutím příslušného tlačítka. Možná bych poznamenala, že u vibrací je přepínání mezi režimy trochu otravné, protože se prostě musíte „protlačítkovat“ až tam kam potřebujete. Pokud totiž omylem přepnete váš oblíbený režim, musíte se složitě proklikat přes dalších 9 programů než se zase dostanete zpátky k vytouženému stavu.

zkušenosti Adore Motion II

Diskrétnost Adore Motion II – 7/10

Tento multifunkční vibrátor má několik předností, diskrétnost však mezi ně nepatří. Již samotný tvar pomůcky nenechává žádný prostor pro pochybnosti o jejím účelu. Pokud nechcete, aby o vašich postelových aktivitách někdo věděl, doporučuji Adore Motion II uložit do nočního stolku či šuplíku. Ideálně s krabičkou ve které se dodává, nebo alespoň v příjemném ozdobném pytlíčku (je součástí dodávky také).

Za mne je tento vibrátor vybavený dostatečně silným a spolehlivým pohonem. Výkon motorku je stále stejný, i když využíváte všechny 3 funkce najednou. U jiných multifunkčních hraček se může stát, že trochu ztrácí na výkonu, pokud máte zapnutých více funkcí naráz. Tady to nehrozí, silný motorek vibrátoru Adore Motion II se sice pyšní perfektním výkonem. Ale pozor, je to za cenu celkem hlučného provozu. Vibrace i vrčení motoru jsou poměrně dosti hlasité, tudíž takzvaně „na tajňačku“ si s ním moc neužijete.

Tip

Zatím nejtišší z erotických pomůcek (když nepočítáme ty bez motorku a baterek) se mi zdá womanizer Adore Diamond.

Napájení Adore Motion II – 8/10

Výkonný motor erotické pomůcky pohání integrované dobíjecí baterie. Prostě je někde uvnitř baterka a ani o ní nevíte. Díky tomu nemusíte řešit, zda máte doma dostatečnou zásobu tužkových baterií. Spolu s vibrátorem je v balení také dobíjecí kabel s klasickou USB koncovkou. Hračku tak můžete pohodlně nabíjet nejen ze sítě, ale i z vašeho notebooku či zásuvky na zapalovač ve vašem autě. Což mi připadá zajímavé třeba v případě dovolené 🙂

Erotická hračka Adore Motion II

Trochu mě mrzí, že nabíjecí konektor není magnetický, jak je tomu u jiných moderních modelů. Konektor je nutné zasunout do dírky v rukojeti erotické pomůcky. Přestože použitelná část vibrátoru je voděodolná a můžete ji jednoduše opláchnout pod tekoucí vodou, s ohledem na napájecí zdířku si hračku nelze vzít do vany či sprchy. Vzhledem k tomu, že vibrátor potřebuje opravdu hodně šťávy, doba nabíjení činí 3,5 hodiny. Za to pak plně nabitá baterie vydrží až 75 minut nepřetržitého provozu. A to zas nevydrží skoro nikdo z nás.

Závěrečné zhodnocení – Adore Motion II

Přirážející vibrátor Adore Motion II má opravdu co nabídnout. Díky multifunkčnímu využití osloví jak dámy, které fandí stimulaci klitorisu a mají rády womanizery, tak ženy, které dávají přednost vaginální stimulaci. Vibrátor nabízí celkem 3 funkce: vaginální vibrace, pulzování imitující přírazy a podtlakovou stimulaci klitorisu. Jednotlivé funkce pak disponují hned několika režimy a všechny režimy je možné takřka nekonečně kombinovat.

Extra silný motor zaručuje špičkový výkon i při plném vytížení hračky. Kromě povrchových vibrací si s touto pomůckou můžete vychutnat i hloubkové vibrace, které více proniknout do svalů a otevřou vám nové obzory. Za pochvalu stojí i povedený design, který působí decentním a elegantním dojmem. Chválím také dobíjecí baterii a poměrně dlouhou dobu provozu.

Adore Motion II

8
Skvělý
Klady
Multifunkční využití
Funkce přirážení
Podtlaková stimulace klitorisu
Výkonný motor
Dobíjecí baterie
Zápory
Hlučný
Složitější ovládání
Není vhodný do vody
Adore motion
Sečteno a podtrženo
Multifunkční vibrátor se třemi zásadními funkcemi. Přirážení (pulzování), klasické vaginální vibrace a podtlaková stimulace klitorisu (womanizer). To vše v krásném růžovo-bílem designu, s extra výkonným motorkem a dobíjecí baterie s velkou kapacitou.

Patříte mezi dámy, které nedají dopustit na stimulaci klitorisu? Objevte luxusní vibrátor na klitoris Adore Diamond a vychutnejte si bouřlivý orgasmus, kdykoliv se vám zachce.

Podobné články