Holky ze Sexu ve městě – ve které se vidíte?

Carrie, Charlotte, Samantha, Miranda – čtyři různé dámy, čtyři různé povahy. Ve které se najdete vy?

„Haha, to mi něco připomíná,“ říkáte si často při sledování slavného amerického seriálu Sex ve městě? Ano? Já také! Která ze čtyř hlavních hrdinek je vám nejvíce podobná? To se dozvíte v naší charakteristice postav. Tak hurá do toho!

Sarah Jessica Parker alias Carrie Bradshaw

Nemohu začít jinak než hlavní hrdinkou Carrie, sebevědomou novinářkou. Seriál je doprovázen tokem myšlenek Carrie, ve kterých se dozvídáme o jejích tajných, nevyřčených přáních, názorech, touhách. Zbožňuje módu, za boty od návrháře Manolo Blahnika by utratila i své poslední peníze. Carrie miluje svobodu, nedokáže se uskromnit a obětovat kousek sebe, své svobody ani část své skříně na boty. Ač se zdála být několikrát zamilovaná, nikdy jí nestačilo, že je muž „jen“ milý, hezký, ohleduplný a hodný. Vždy chce něco víc, něco originálního, neobvyklého, a to platí i v případě mužů – hledá charisma, šarm, sebejistotu, úspěšnost a serióznost. To vše nachází u pana Božského. Carrie je upřímná, nikdy by nezradila své kamarádky. A vždy platí, že „Carrie Bradshaw ví hodně o sexu a nebojí se zeptat“.

Krásná Sarah Jessica Parker ztvárnila roli Carrie.

Kristin Davis alias Charlotte York Goldenblatt

Charlotte je nejmladší ze čtveřice kamarádek. Její roztomilost dostane snad všechny diváky. Je naivní, příliš důvěřivá a optimistická. Věří, že na světě převládají dobří lidé, kteří činí dobré skutky – a když občas zjistí, že se zmýlila, tiše se rozčílí a pak se stydlivě kouká kolem sebe, zda ji někdo náhodou neslyšel. Charlotte je konzervativní, ale občas všechny překvapí – ať už nečekanými slovy, nebo činy. Je romantická, pečlivá, zodpovědná, a hlavně poctivá. Má morální zásady, které nikdy neporuší.

Roztomilá Charlotte York.

Kim Cattrall alias Samantha Jones

Nejstarší, ale nejodvážnější, nejsebevědomější, sexuálně nejvíce aktivní – to je Samantha. Považuje se za silnou ženu, chce být na stejné úrovni jako muži. Navenek je drsná, ale v přítomnosti svých nejlepších kamarádek se nestydí odhalit svou skutečnou citlivou tvář. Samantha dokáže být nepříjemně upřímná, její narážky jsou ale přesné a výstižné. Své muže, a že jich není málo, chce za každou cenu co nejlépe uspokojit, ukázat jim, že je silná žena, samice, po které všichni prahnou.

Rázná Samantha Jones.

Cynthia Nixon alias Miranda Hobbes

Miranda pracuje jako právnička. Vystudovala Harvard, a tak k ní kamarádky chodí pro chytré, cenné rady. Dlouhou dobu upřednostňovala kariéru před rodinným životem. Když otěhotněla, nechtěla si dítě nechat, nebyla připravená na to „otravné brečící škvrně“. Když se jí syn narodil, změnila se v milující matku, pro kterou je dítě vše na světě. K mužům se staví cynicky, má pocit, že ji každý muž vidí jen jako sexuální objekt, nic víc. Je cílevědomá, občas negativní a pesimistická. Její nálady jsou nevyzpytatelné a nepředvídatelné.

Cynthia Nixon alias právnička Miranda Hobbes.

Tak ve které ze čtyř hrdinek jste se našli?

Foto: deviantart.com(Fusions2), flickr.com(Rectoo Inx, Sex and the city addicted, Hewlett-Packard)

Podobné články