Inspirujte se: Hry na domácí party

Nechcete na večírku doma s přáteli jen sedět u drinku a probírat ohraná témata? Pusťte se do domácích her.

Hry na rozproudění zábavy, hry na domácí párty

Když je domácí večírek v plném proudu a nastane chuť si ho ještě zpestřit, přijde čas zahrát si nějakou z domácích party her. Na začátek určitě nikdo nepohrdne již známými Activitami nebo Alias. Určitě nebudete litovat – zábavu rozproudí úkoly plné hádání známých osobností, pantomimy, vysvětlování slov pomocí jiných výrazů a kreslení. Pravidla je možné ještě upravit do zábavnější formy pomocí alkoholového posilnění, ale není to nutné. Zábava se i tak rozjede sama, a i když se někteří jedinci na začátku ostýchají a protestují, hra je po chvíli pohltí.

Domácí party nemusí být jen o pití.

Pokročilejší fáze večírku

V pokročilejší části večera můžete zařadit Twister, hru, která vaše tělo zauzlí. Poslední, kdo se udrží na nohou, vyhrává. Hra spočívá ve snaze umístit ruce nebo nohy na barevná políčka na podložce. Pokud neudržíte rovnováhu, prohráváte!

Pokud chcete mít party ještě divočejší a jste v párech nebo se navzájem dobře znáte, můžete zařadit hru Laškování. Jedná se o balíček úkolů a otázek na tělo, kdy musí jít všechny zábrany stranou.

Když se večírek odehrává v bytě kamarádek, není nic zábavnějšího než přehlídka mužů v dámském oblečení. Bodování pánů pak na sebe nenechá dlouho čekat. Muži ztratí svoje zábrany a budou se rádi předvádět v nevídaných modelech, obzvlášť když to dámská část publika ocení.

Holky přivítají pánskou módní přehlídku jistě s nadšením.

Foto: deviantart.com, sxc.hu

Večírky a párty jsou někdy nabité zábavou a někdy je třeba tomu trochu pomoct. Inspirujte se v dalším článku Hry na pravdu, Flaška, nebo si přečtěte Nejlepší chlastací hry v historii. A kdo není večírkový typ, může se rozhodnout pro přírodu a zabavit se Bushcraftem nebo strávit den na výletech třeba v Praze.

Podobné články