Jak se stát slavným?

Neumíš zpívat, neumíš tančit a ve sportu nevynikáš, ale umíš… Jak se vůbec stát slavným? Jde to? Poradíme ti!

V hlavní roli talent

Pokud jsi neměl štěstí, aby ses narodil ve slavné rodině, nebo právě nevynikáš svou výmluvností, je vůbec možné, aby ses mohl stát slavným? Když máš na něco talent, rozhodně ho nepromarni a cvič. Třeba jednou nastane ta chvíle, kdy se prosadíš. Že umíš hrát na nervy? To já taky a slavná nejsem! (smích) Takže tudy cesta nevede. Nezapomeň, že holky letí na muzikanty, takže pokud chceš na svou slávu a talent balit holky, zavři se s bicími v garáži a vylez ven, až to bude stát za to!

A pokud se z tebe nestane slavný fotbalista, basketbalista, volejbalista, florbalista apod., tak jsou i další způsoby, jak dosáhnout svého vrcholu!

Kreativitě se meze nekladou aneb média, pomozte nám!

Na muzikanty holky letí!Pokud jsi alespoň trochu kreativní, zajisté zaujmeš zajímavým videem, které se díky šíření po sociálních sítích stane okamžitě peckou! A kdybys náhodou nenarazil na nic vtipného, určitě videa natáčej. Na YouTube můžeme každým dnem vidět nové „hvězdy“, které se staly slavnými i díky náhodě. To, „co letí“, se každým dnem mění, takže to určitě nevzdávej! Vymysli vlastní pořad a třeba najdeš fanoušky, kteří tě v tvé práci podpoří.

Být užitečný a prospěšný – ukaž na sebe!

I když děláš nějakou správnou a prospěšnou věc, lidé o tobě nemusí vědět, a tak se třeba uchýlíš k něčemu radikálnímu. I to má své meze! Pozor na zákon. Můžeš ale na sebe upozornit i lepším způsobem. Zkus třeba něco bláznivého. Pomáháš zachraňovat lesy? Co třeba vzít bandu lidí a pokreslit křídou chodníky se symbolem stromu? Nebo vyrazte s partou do lesa a přiberte s sebou další nadšence! Bude to zábava, seznámíte se s dalšími lidmi a třeba natočíte super klip, ve kterém upozorníte na to, co právě chcete změnit. Vezměte si na sebe třeba kostýmy!

Chytit příležitost a být originální

Chce to jen vstát, něco pro svůj úspěch udělat, být originální (ano, často omílaná, ale pravdivá formulace) a pak se jen chytit té správné příležitosti. Úspěch ti zaručí častá účast na soutěžích, pravidelná příprava, cvičení a myšlenky jen na cíl. Takže vzhůru do toho, ať s tebou můžeme udělat příště třeba rozhovor!

 

Máš nějakou slavnou osobnost ve svém okolí, kterou obdivuješ? Chceš být také slavný? Poděl se o tom s námi třeba na Facebooku!

 

Foto: deviantart.com/Daytah, deviantart.com/ValleyTwig

Podobné články