Jaké jsou šokující otázky, na které se nikdy nikoho nezeptáme?!

Už od přírody je člověk zvídavý tvor. Kde ale najít odpověď na ty nejšílenější a tabu otázky, které se nám honí v hlavě?

Existuje pár otázek, které se nikdo nikoho nezeptá, protože by mohl být považován za psychopata, za úchyláka nebo naprosto divného a perverzního tvora. Přináším tedy seznam těch nejabsurdnějších otázek, které ovšem nezůstanou bez odpovědí (i když ze snad pochopitelných důvodů – anonymních odpovědí) a byly položeny desítkám účastníků mé poněkud zvláštní, ale zajímavé ankety.

Na co by ses zeptal této slečny?

1) Kam kluci dávají při masturbaci a následném uspokojení svůj ejakulát?

Obdržené odpovědi: do ruky, kterou si umyji, do kapesníku, jen tak do vzduchu, kamkoliv – neřeším to, do sáčku, do květináče, nemasturbuji, vždy jen partnerce do pusy, na partnerku, do záchodu, do skleničky, na zem, do koše, na postel, do přikrývky, do toaletního papíru.

2) Co všechno by člověk byl ochotný udělat pro peníze?

Obdržené odpovědi: vyspat se se šéfem, vyspat se s kýmkoliv, prodat nějakou věc z domu, darovat sperma nebo vajíčka, lhát rodině, počkat na dědictví, ukradnout něco, jít žebrat, svléknout se na veřejnosti do naha, darovat orgány.

A od čeho máš tak mokré vlasy?

3) Má člověk, jakožto masožravec, potřebu ochutnat také lidské maso?

Obdržené odpovědi: ano, má potřebu, ano – přemýšlím nad tím, ale zůstane to jen u přemýšlení, ne nikdy bych to nezkusila, měla jsem možnost, ale odmítla jsem, je to mým přáním, ale nevím jak na to, ano, ochutnal jsem a stydím se za to.

4) Jaké všechny předměty si holky zkoušely zavést do intimních partií?

Obdržené odpovědi: tvrdý rohlík, banán, okurku, šišku, hrdlo láhve, tubu od léků, tužku, trubku, ovoce (hrozen, broskev, a jiné), mobil, ovladač, vařečku, baterku, plastovou hračku, gumovou panenku, partnerovu nohu.

5) Jaký sexuální zážitek při představě člověka vzrušuje, ale zažít reálně by ho nikdy nechtěl ani nahlas nepřiznal?

Obdržené odpovědi: sex s mou starou učitelkou matematiky, nechat se znásilnit cizím, agresivním a nehezkým mužem, strčit si něco velkého do zadku, nechat se osouložit koněm, obnažit se na veřejnosti, nechat se znásilnit opravdu tlustou ženou, sex s mužem kolegou nebo šéfem (odpověď muže), mazlení s bratrancem, navštívit swingers párty, zažít pořádně vášnivý mejdan jen s holkami (odpověď holky), spát s někým bez ochrany, zkusit sado maso, vyzkoušet piss i to další.

Neviděly jste můj kulatý hřeben?

6) Řadí se ten, kdo dočetl tento článek až sem, mezi psychopaty, úchyly nebo divná individua?

Obdržené odpovědi: Ne! (smích)

Každý, komu tyto otázky přišly normální a odpovědi také, tak se řadí samozřejmě mezi normální a inteligentní jedince. Každému, kdo se nad článkem pohoršil a je znechucen, tak mu poskytne autor článku osobní omluvu a odčinění v podobě dalšího ještě více odhalujícího článku!

Foto: deviantart.com

Podobné články