Jaký zlozvyk je ten nejhorší?

Máš tik v oku? Koušeš si nehty na nohou? Čti dál a zjistíš, že to ještě nic není…

Většinu lidí, i když tvrdí opak, trápí nějaký zlozvyk. Zlozvyk je vlastně negativní činnost, kterou jsme si vytvořili a nemůžeme se jí zbavit. Dokonce do této kategorie zlých zvyků patří alkohol i cigarety.

Kromě toho ale existuje také spousta neškodných zlozvyků, jako je například občasné okusování nehtů, škrábání se na hlavě při přemýšlení, pobrukování melodií nebo čtení na záchodě. (Ano, i to je zlozvyk.)

Věřil bys, že se třeba tato slečna dloube v nose?

Mimo to ale existují i škodlivé zlozvyky, které nejednoho člověka, a to i aktéra a přihlížejícího, umí pěkně potrápit. Do těch nejhorších z nejhorších se řadí:

1) Dloubání se v nose a pojídání nalezeného obsahu

I přes to, jak se tento zlozvyk jeví nechutný, tak jej dělá celá čtvrtina populace. To je tak šílené číslo, že člověka napadá, jak je možné, že ještě nevznikly třeba brambůrky s příchutí… (smích)

2) Cucání palce u nohy

Ano, i tohle je realita, lidé si opravdu cucají palec u nohy. Jak jen tenhle zlozvyk praktikují, když tráví celý den v práci obutí?!

3) Škrabání se v rozkroku

Zlozvyk nad zlozvyky! Nejhorší na tom je, že poslední dobou je tenhle zlozvyk už často viditelný i u žen a navíc se k tomuto zlozvyku přidružuje i škrábání v zadku. Kam jen to ten svět spěje? Ano! Přesně tam…

4) Říhání a plynatost

Jsou chvilky, kdy to člověku prostě „ujede“. Ale jsou mezi námi lidé, kteří si prostě nemůžou pomoct a tento zlozvyk hojně využívají. Říhnutí nebo plynový útok je pro ně nutností, a mnohdy je to i baví! Ať žijí skunkové!

5) Skřípání zubů

Jako bonus přidávám všemi oblíbené a neodolatelné křupání kloubů, ježdění nehty po tabuli nebo křídové symfonie, také na tabuli. Značka: Kdo uteče, vyhraje!

6) Olizování zdí

Velmi zvláštní zlozvyk. Ale ruku na srdce, nemáš někdy chuť olizovat čerstvě natřenou zeď? Ne? Ehm, já samozřejmě taky ne! (smích)

7) Časté umývání rukou

Nejen po každém použití toalety nebo příchodu z venku. Prostě pořád. Před obědem dvakrát, kdyby náhodou, před večeři třikrát, pro všechny případy, raději ještě jednou dokola. Už jsi někdy viděl pořádné varhany na prstech?

8) Představování si nahých lidí

Některé zlozvyky se mi fakt líbí a mohlo by je praktikovat více lidí.

Olizuje zdi, skřípou jí zuby nebo si tě představuje nahého?

Foto: deviantart.com/darksoniti, Lycantra, SmokingHotShots

Podobné články