Kolumbijský týden v Lidlu

Lidl a kokain ukrytý v banánech. Co si o tom myslíme my?

Pokud jste v posledních dnech nebydleli někde v jeskyni nebo v místě bez přístupu k internetu, museli jste ať už v médiích, nebo na Facebooku zaregistrovat velice legrační zprávu o tom, že do České republiky přicestovalo velké množství kokainu z Kolumbie, propašované společně s banány do jednoho z pražských Lidlů. Vzhledem k tomu, že kokainu bylo asi kolem 100 kilogramů a jeho hodnota se pohybovala kolem 1 miliardy korun, někomu to asi muselo pěkně zkazit den. (smích)

Suchaři a troubové

No, člověk zodpovědný za toto nedopatření už nejspíš nebude mezi živými, ale to vůbec nebrání tomu, aby se mezi lidmi šířila známá česká tvořivost. Bohužel k mému zklamání to ne všichni vzali sportovně a s nadhledem. Mluvčí Lidlu odmítla celou situaci komentovat. Asi ji to pěkně nakrklo, že se k ní nedostal ani malý pytlíček. A člověk, který situaci nahlásil policii, si teď mohl žít jako král.

Jedna věc, která se mi na Češích opravdu líbí, je, že si umíme udělat srandu prakticky z čehokoliv. Takže bychom nebyli Češi, abychom nevyužili situace a nevytvořili různé koláže a fotomontáže.

Kolumbijský týden od pondělí v Lidlu.

Charlie Sheen se svojí denní dávkou "banánů".

A na závěr nesmí chybět video od dlouhodobého uživatele drog Daniela Nekonečného!

 

Co na celou aféru říkáte vy? Napište nám své dojmy na Facebook!

 

Foto: Facebook, Wikipedia (Acdx)

Video: YouTube.com

Podobné články