Lesbický sex

Nezahrnuje jen jazyk!

Stále častěji diskutované téma. Je to vlastně sex? Dvě holky? Jak? Tyto a spoustu dalších otázek každému nezainteresovanému člověku jistě vyvstanou na mysl. Vyzpovídala jsem proto slečnu (říkejme jí třeba XY), která bez obalu zodpověděla všechny zvídavé otázky a přiblíží vám, jak to ve skutečnosti je.

Proč si myslíš, že toto téma budí pozornost a je vnímáno zkresleně?

Média, laciné filmy pro dospělé s dvěma ženami v hlavní roli.

Média?

Když se rozhlédneš po některých videoklipech nebo různých článcích, obrázcích atd., zjistíš, že lesbický sex je často vnímán jako určitý módní hit. Zapomíná se na detaily! K čemu by byly takové slečně pěticentimetrové gelové nehty?

Tak to vezmeme jinak. Co když i přesto má pěticentimetrové nehty? Co když se jich nechce za žádnou cenu vzdát?

Jsou samozřejmě i jiné způsoby. Není třeba využívat jen ruce nebo jazyk. Možností je spousta. Záleží na inspiraci a přání těch dvou. Obchody s erotickými pomůckami nabízí vše. Od lubrikantů po připínací penisy.

Jeden internetový obchod například potvrdil, že připínací penisy patří mezi oblíbený sortiment. Vyrábí se z různých materiálů a bývají také ve vibrační variantě. Mimo milostných hrátek mezi dvěma ženami po něm často sáhnou muži, kteří nejsou tak při síle, ale chtějí dopřát své partnerce orgasmus.

Připínací penisy? Určují se v tomhle případě role?

Opět opakuji: Vše záleží na domluvě! Někdo je potřebuje ke štěstí a další to vnímá jako nepotřebný kus plastu. Role určitě vyhraněné nejsou. Pro některé lesby jsou slova penis a polykání jako sprosté slovo, takže logicky tuhle pomůcku asi vyhledávat nebudou. A pak jsou takové jako já, otevřené všemu! Nic si neupírám! (smích)

Není pak lepší si najít chlapa?

Jde o to, jestli tě ten dotyčný přitahuje. Pokud se jedná čistě o lesby, tak by z toho sexu přece nic neměly. I kdyby se snažil sebevíc. Citům a pocitům zkrátka neporučíš.

Tip

Najít si kohokoliv (chlapa nebo ženskou) nemusí být tak složité. Co třeba vyzkoušet online seznamování, tedy máme na mysli třeba seznamky na sex.

Kde vlastně berete inspiraci, když většina lesbických filmů pro dospělé neodpovídá realitě?

Doporučila bych třeba Život Adele. Většina scén je velmi detailních a odpovídá realitě. V těchto filmech jde především o atmosféru. Lesba nebo bisexuálka přeci pozná, když jsou ty scény nucené a neobvyklé. Někdy je mnohem lepší kvalitně sepsaná povídka.

Proč si myslíš, že po lesbickém sexu touží i heterosexuální ženy a spoustě mužů se taková podívaná líbí?

U žen už to tak prostě je. Ženské tělo je vždycky něčím krásné. Ženy se často jinou ženou inspirují. A mimo inspiraci může přijít i jakési pobláznění a chuť vyzkoušet něco nového. A muži? Představa trojky s dvěma ženami nebo aspoň podívaná na ně patří mezi sny spousty mužů.

Foto: deviantart (lisashaz)


Sex je rozhodně součástí života, pokud nemáte zrovna nikoho, kdo by s vámi mohl objevovat kouzlo erotických pomůcek a různých erotických fantazií, zkuste třeba sex seznamky.

Podobné články