Link2save – nejrychleší způsob, jak stahovat videa pomocí URL!

Internet je plný bezpočtu obrazového a zvukového materiálu. Ať už máme zrovna na mysli neustále se rozrůstající mašinerii Youtube, Facebooku nebo jim podobných zprostředkovatelů, mořem dat proplouvá kdejaký klip, vine nebo tutoriál, který prostě nestačí jen vidět – je třeba jej mít! I když nám zmíněné stránky denně servírují tucty videí, stáhnout některé z nich už není tak úplně jednoduché – tedy pokud zrovna neznáte link2save!

Chci tě mít!

Jak stahovat z Youtube? Jak stahovat z Facebooku, Streamu či třeba MTV? Služba link2save nabízí jednoduché řešení. Stačí zkpírovat URL adresu kýženého videa (nebo zvukového souboru) z lišty prohlížeče do formuláře a zahájit stahovací proces prostým klikutím! Následně už zbývá jen vybrat, kam finální produkt – tedy video ve vámi zvoleném formátu a kvalitě – uložit na disku počítače.

Na link2save není třeba prokousávat se registrací či časovými penalizacemi před stažením souboru. Služba je zcela zdarma a bez reklam nebo clickbaitů! Video se při konverzi nenahrává na žádný další server a putuje z původní lokace přímo do vašeho prohlížeče – jedná se tak o nejrychlejší dostupný způsob stahování. Jednoduché, přehledné – geniální.

Široká kompatibilita link2save

Videa mohou pocházet prakticky odkudkoliv z nejpožívanějších serverů a sociálních sítí – to zahrnuje kromě samozřejmostí jako Facebook, Youtube a Instagram také česká média – TV NOVA, Stream.cz nebo DVTV a další. Vevo či Vimeo jsou rovněž podporovány. V neposlední řadě je možné stahovat i z vybraných adult webů (Redtube apod.). Kompletní výčet podporovaných stránek hledejte ZDE.

Systém stahování popisují také autorská videa přímo na stránkách link2save. Během pár okamžiků můžete díky nim ovládnout rychlý a bezplatný způsob, jak uchovat své oblíbené klipy a nahrávky! Zbývá už jen vyzkoušet link2save na vlastní oči.

Začněte na webu www.link2save.com!

Foto: Flickr.com (Esther Vargas)

Podobné články