Má první návštěva gay klubu

Chcete vědět, jak to v takovém gay klubu vypadá očima hetero holky?

Znáte to, cesty života jsou nevyzpytatelné, a přestože se jdete s kolegy jen normálně navečeřet a probrat pracovní záležitosti, kolem půlnoci skončíte v jednom z nejvyhlášenějších gay klubů v Praze. A co teď? Co by, nahodit úsměv, nasadit okouzlující výraz a vydat se do víru sobotní gay noci. Chcete vědět, jak to v takovém gay klubu vypadá očima hetero holky?

Inu, jak pravila klasička Samatha Jones v Sexu ve městě: Jít do gay klubu, to je jako být diabetičkou a jít do cukrárny! Ano, měla pravdu. To, co znám z filmů a seriálů, se od pravdy příliš nelišilo. Gay klub byl prostě naplněn krásnými, namakanými kluky, kteří o sebe dbají, jsou hezky oblečení, vypadají víc než parádně a … drží za zadek jiného kluka
Uznávám, že mě to samotnou překvapilo. Tohle prostředí jsem znala opravdu jen ze seriálu a nedovedla jsem si představit a připustit, že to vážně takhle existuje. Ale ono ano. Přijdete do klubu, který je mimochodem opravdu luxusní, dáte si drink za dobrou cenu a jdete si hledat místečko na sezení.

Gay klub.

Míjíte několik párů mužů, kteří se k sobě mají, ale nijak zvlášť vás to nerozhodí. Když vám pak pivo přinese pohledný kluk v sukni a vy přijdete do sálu, kde se tančí, zbystříte. Všude kolem vás se ve dvojicích svíjí chlapi, osahávají se, líbají se a nakrucují se před jinými. Hudba hraje, světla ozařují parket a jeden z nejodvážnějších sundává tričko a točí se kolem tyče na pódiu. 

Všichni jsou tak hezcí, tak vystajlovaní, tak okouzlující. Svaly jim hrají po celém těle, úsměv září a vlasy poslušně sedí přesně tam, kde mají. A za ruku se vedou s jiným mužem. Taková bezmoc! Všichni páni se dobře baví, a vy? Vy tam sedíte, koukáte na tu přehlídku těl a říkáte si, proč, proboha, nemůže takhle vypadat i nějaký hetero


Navštěvujete gay kluby? Napište nám své zážitky!


Foto: Flickr.com

Podobné články