Masturbovat musíme!

Masturbuje každý. A kdo říká, že ne, kecá...

Sebeuspojení nespočívá pouze v tom zajít si s kamarádem na kávu, jít se bavit do klubu, jít nakupovat nebo si jít honit svaly do fitka. Honit je třeba jinou, úplně jinou část našeho těla. Přináší to nejen uspokojení, ale i řadu duševních a fyzických výhod. Proto je načase přestat zapírat, nebo ještě hůř, stydět se za to. Masturbace se zdaleka netýká jenom mužské populace, ženy by si také se svojí “paní” měly umět udělat pořádné vzrůšo. Zde je hned několik důvodů.

1) Asi nejzásadnější výhodou je uvolňování stresu. Sami uznejte, jak je vám fajn a hned tak vás pak něco nerozruší.

2) Je důležité znát své tělo, a to vážně dopodrobna.

3) Máte se rádi? Tak proč si neudělat příjemnou intimní chvilku sami se sebou. Bez řečí, přemlouvání a vysvětlování. Rychlovka, kde zahnete se svoji pravačkou/levačkou bez pocitu viny.

4) Pravidelným “cvičením” zlepšíte svůj sexuální výkon a neuděláte si ostudu.

5) Pomůcka k věrnosti. Pokud svůj sexuální apetit řádně uvolňujete, budou se vám v hlavě tvořit méně zaječí úmysly.

6) Masturbace má dobrý vliv na spánek.

7) Uspokojení partnera. Jak můžete udělat někomu dobře, když byste to nedokázali udělat dobře sobě?

8) V případě mužů je to dokonce i věc zdraví. Častá masturbace pomáhá tvorbě zdravějších spermií (z důvodu větší cirkulace) a údajně snižuje riziko rakoviny prostaty.

9) Ženám naopak může zmírnit menstruační křeče.

Takže pověry, že masturbace je škodlivá, způsobuje oslepnutí nebo ochlupení rukou, je jenom snůška nesmyslů, kterými se z neznámého důvodu lidé snažili moralizovat ostatní, zatímco si svůj rozkrok sami leštili. Je někdo, kdo si to nedělá? Nebo víte o někom? V tom případě to koukejte napravit. Teď hned! (smích)

 

Foto: Pixabay.com

Video: YouTube.com

Podobné články