Miluješ kolo, ale jsi sám?

Nevím, jak vy, ale ráda jezdím na kole a protože jsou prázdniny, tak často nemám s kým vyrazit. Víš, jak si najít parťačku na cyklojízdu?

Léto je v plném proudu – někdo ho tráví na dovolené, jiní cestují po festivalech, ale mnoho z vás se prostě „plácne“ k vodě a nic neřeší. V České republice se však v posledních letech velmi rozmohl sport – cyklistika. Ale upřímně, koho by bavilo jezdit na výlety na kolech sám, když ve dvou se to lépe táhne? A pokud tvá přítelkyně zrovna odjela pryč, proč si tedy nenajít rovnou celou partu, se kterou by se dalo jezdit? Tak hurá do toho!

Seznamka

Zkus si najít někoho na jízdu na kole.Pokud jsi sám, zkus se podívat na server nakole.cz, kde si můžeš najít svou partnerku nejen na kolo, ale třeba taky pro život. Vždyť jak jinak najít tajemná a skrytá místa v přírodě, než na kole?

Hledám celou partu

Ale pokud sám nejsi a hledáš zkrátka super lidi, se kterými bys procestoval kus republiky, pak ani v tomto případě bys neměl minout tyto stránky, protože právě tady je můžeš najít. Stačí si kliknout na záložku Seznamka, kde se ti zobrazí nabízené okno, a právě tady si můžeš vybrat – Na kole ve dvou nebo Spolujízda ve skupině.

Sám se můžeš přesvědčit, že nabídek je tu opravdu mnoho a pokud máš jen trochu kolo rád, jsi sportovně založený, ale prostě se ti špatně jezdí sám, určitě bys tyto stránky neměl minout. Držím palce v hledání a objevujte plno krás!

 

Podělte se s námi i o Vaše zkušenosti s jízdou na kole. Preferujete jízdu sami, nebo ve skupině? Diskutovat o tom můžete v diskuzi pod článkem, ale i na Facebooku.

 

Foto: sxc.hu

Podobné články