Pás cudnosti hlásí comeback

Středověk je ten tam, ale některé „trendy“ se osvědčily natolik, že i po X letech slaví úspěch.

Ve 14. století se pánům pásy nasazovaly z důvodu údajné škodlivosti masturbace. V podstatě se jednalo o pár (kilo)gramů železa zavěšených na koženém řemínku důmyslně chránících mužské partie a znemožňující jakýkoli zásah zvenčí. Zřejmě žádná balada.

Dnes mají pásy méně drastický design, spousta mužů je vnímá spíše jako originální šperk. Účel však zůstává podobný. Jen s tím rozdílem, že dnes se pánové zamykají dobrovolně.

Za vším hledej ženu. A v tomto případě obzvlášť! Určitě vám došlo, že pánové, kteří nosí slipy na zámek, budou submisivnějšího rázu a líbí se jim, když nad nimi vládne pevnou rukou s klíčkem žena, která si stanoví jednoduchou rovnici, kde muž bez orgasmu rovná se hodnější a úslužnější muž. Někteří si tím jen ozvláštňují sexuální život, jiní chtějí mít jistotu, že zůstanou věrní té jedné.

Jeden z mnoha modelů.

Vybrat si můžete z plastové, chromové nebo ocelové varianty, která vypadá jako z potřeb pro instalatéry. Drtivá většina modelů je vybavena větracími průduchy, s jejichž pomocí zvládnete i každodenní hygienu, a otvorem na vykonání potřeby. Nemusíte se bát, že vám klícka utrhne varlata i s chámovodem, protože váží jen několik málo gramů. Jeden model má skoro jeden kilogram, ale to je zřejmě slušný oddíl. Váha je mužům při nošením víceméně příjemná a mají tak stále na paměti svoji poslušnost. Ohledně viditelnosti pod oblečením: Pokud nenosíte upnuté mrkváče, nemusíte mít strach, že okolí něco vytuší.

Záleží jen na vás a vaší klíčnici (vaše paní, které svěříte klíček), jak dlouho zůstanete zamčení. Zpočátku to nevydržíte déle než jeden den, zkušenější jedinci klidně několik týdnů. Některé klíčnice jsou natolik benevolentní, že svému otrokovi dovolí pás sundat jednou týdně, aby se mohl pořádně umýt.

Jak by se vám líbilo, kdyby vás měla přítelkyně doslova v hrsti?

Aby to nebylo fádní, můžete zkusit různé hry. Některé páry si například hodí kostkou a za pomoci matematiky si stanoví datum odemčení. Další, pro ženy výhodnější, je hra na sbírání bodů. Takové oplzlejší Bludiště. Za vysátí, utření prachu nebo poskytnutí rozkoše partnerce dostanete bludišťáka a za určitý počet bludišťáků žena pustí ptáčka z klece a myši mají pré. Fantazii se meze nekladou. Vaše klíčnice může být na druhém konci republiky a klíček si můžete posílat v dopisech, romantika.

Inu, není to koníček pro každého, ale jako zpestření celkem fajn, ne?

 

Jaká by byla vaše reakce, kdyby vám přítelkyně oznámila, že vás chce mít pod zámkem? Napište nám na Facebook.

 

Foto: deviantart.com, brutalshop.cz

Podobné články