Proměňte se s Taaz!

Chcete změnit účes, ale nevíte jestli vám bude slušet? Vyzkoušejte proměnu ve virtuální realitě!

Na internetu se skrývá řada úžasných stránek a jednou z nich je i Taaz. Kromě jiného na zde najdete aplikaci pro vaši dokonalou proměnu. A proč je tak skvělá? Nenasadí vám na hlavu univerzální  „helmu“, ale dokáže vybraný účes přizpůsobit vašemu obličeji. Jako bonus pak můžete vyzkoušet i nové typy líčení!

Jak na to?

Nejdůležitější je správná fotografie, vyfoťte se bez make-upu a s vlasy sčesanými do uzlu. Poté nahrajte svoji fotografii do počítače a můžete začít. Stránka Taaz je v angličtině, ale její ovládání není složité. Začněte kliknutím na červené tlačítko „get started“. Dále přejděte k nahrání vaší fotografie na web, doporučený rozměr je 200×200 pixelů. V případě, že si nebudete vědět rady, na stránce najdete příklady, jak by měl správný portrét vypadat. Pokud přece jen nemáte možnost se vyfotit, můžete si vybrat z fotografií modelek v galerii aplikace.

Make-up jako od vizážistky

Po nahrání fotografie upravujete v záložce FACE barvu make-upu (foundation), použít můžete i korektor (councelor) a tvářenku (blush). Záložka EYES nabízí kompletní oční líčení, a to včetně očních linek, řasenky, úpravy obočí i změny barvy očí.

Záložka LIPS nabízí různé odstíny rtěnek (lipstick), lesků na rty (gloss) a konturovacích tužek (liner). Pokud se na portrétu usmíváte, můžete si dokonce vybělit zuby (teeth whitening). Kdyby se vám zdálo, že vaše rty potřebují změnit tvar, stačí najet myší na fotografii a poté tahem myši posunovat modré modulační body podle přání.

Vyberete si z široké palety odstínů!

A konečně k účesu!

HAIR nabízí dvě varianty úpravy vlasů. V první z nich si vyberete styl podle známé osobnosti, třeba hippie účes á la Nicky Hilton nebo něco více sofistikovaného ve stylu Petry Němcové. Na výběr máte z 1 256 účesů a střihů pro dlouhé, polodlouhé i krátké vlasy. Všechny účesy a střihy máte možnost vidět (kromě originální barvy) i v dalších pěti odstínech, a to od světle blond po tmavě hnědou.

Druhá varianta nabízí pouze změnu barvy vašeho stávajícího účesu. Na výběr máte 15 odstínů od platinové blond přes červenou až po černou. Končí tak tápání nad tím, zda z vás bude sexy zrzka, nebo spíše něco ve stylu nepovedené veverky.

U každé z variant máte přitom možnost účes tvarovat pomocí modelačních modrých bodů (stejně jako u rtů).

Tahem myši formujte účes podle potřeby.

Doplňky

Tvůrci webu nezapomněli ani na sluneční brýle, které najdete v záložce ACCESSORIES. Líbí se vám nějaké na internetu, ale nevíte, zda by vám tvarově sedly? Vyzkoušejte si ve virtuální optice Taaz 24 modelů, najdete zde výraznější brýle podle posledních trendů i nehynoucí klasiku.

Kompletní proměna

Chcete vypadat jako vaše oblíbenkyně Kim Kardishan, Beyonce či Kate Moss? Tyto a dalších 49 kompletních proměn vzhledu naleznete na stránkách také! Stačí jednou kliknout a budete mít účes a kompletní make-up jako vaše oblíbenkyně!

Dobrá zpráva na závěr zjednodušenou verzi této aplikace si můžete stáhnout i do iPhonu, a to dokonce v češtině!

Zrzka, nebo raději ne?

Líbí se vám Taaz? Vyzkoušejte svou proměnu a napište nám do diskuze pod článkem nebo rovnou přidejte svou proměnu na náš Facebook!

 

Foto: Darina Hlavicová Student Point, taaz.com, deviantart.com

Podobné články