Sourozenecká láska aneb pomsta bude sladká

Neustále tě tvůj bratr, či sestra uráží, zesměšňuje nebo dokonce ztrapňuje? Poradíme ti, jak se jim za to vše odvděčit a zároveň si užit trochu srandy.

Akce 1. – Nevyžádaný budík

Trpělivě vyčkej víkendu a rozjeď tuto nelítostnou válku, ve které se na ztráty neberou ohledy! Sám se vzbuď brzy ráno a ověř si, že naše oběť stále nerušeně spí. Jakmile to uznáš za vhodné, vběhni do pokoje a začni s naším cílem lomcovat se slovy: „Vstávej! Zaspali jsme! Musíme sebou hodit!“ Svůj výstup zahraj velmi přesvědčivě, neboť jedině tak docílíš správného efektu. A věř mi, že výsledek bude stát za to!

Akce 2. – Akta X

Je čas zařadit druhý stupeň. Pokud máš možnost, sežeň si úryvek písně ze seriálu Akta X a zároveň si obstarej jakoukoliv strašidelnou masku. Úryvek si nahraj do mobilu, který přilož v noci do pokoje spícího sourozence. Jakmile se probudí, vylekej ho v masce, kterou sis připravil, a sleduj jejich reakci na děsivou hudbu a ještě děsivější masku.

Akce 3. – Vohul to!

Poslouchá tvůj sourozenec rád muziku na počítači? Pokud ano, můžeš mu jeho poslech řádně opepřit! Jakmile na chvíli odejde a má mezitim puštěnou jakoukoliv muziku, okamžitě ji stopni, hlasitost reproduktorů zesil na maximum a rychle uteč. Až se tvá oběť vrátí a muziku si znova pustí, můžeš si být jist, že v klidu už určitě nezůstane.

Akce 4. – Nečekaná návštěva

Máš doma přesvědčivě vypadající hračky hadů nebo pavouků? Jestli jsi jedním z těch šťastlivců, úkol je jasný! Popadni např. hada, dej ho našemu milovanému sourozenci pod peřinu a sleduj výsledek.

Akce 5. – Vchod do Narnie

Pomalu, ale jistě jdeme do finále! Jestliže má tvůj sourozenec velkou skřín a ty nejsi zrovna velikán, do skříně si jednoduše vlez a vyčkávej. Potom, co nic netušící oběť skříň otevře, ji pořádně vylekej! Kdo by také čekal živou bytost ve skříni?

Akce 6. – Překvapení!

Tahle akcička je podobná té předchozí, ale poněkud pracnější. Pokus se sehnat velkou krabici, do které by ses celý vešel. Tuto krabici umísti do pokoje kde se má celá věc konat. Požádej někoho z okolí, aby krabici zabalil do pěkného papíru. Na důvěryhodnosti může přidat mašle, která bude již tak dokonalý dárek zdobit. Váš bratr, či sestra budou štěstím bez sebe, až uvidí, jak velký dárek na ně čeká. Ovšem po tom, co krabici rozbalí a vy je řádně vylekáte, už tak nadšeni nebudou.

Použij podobnou krabici, kterou pro větší důveryhodnost i ozdob.

A jak válčíte se svými sourozenci vy?

Foto: deviantart.com

Video: YouTube.com

Podobné články