Světové klipy natočené v Praze

V záběru jsou České dráhy, Bon Pari nebo Karlův most.

Kanye West – Runaway

Samotný Kanye West byl Prahou hodně uchvácen, kdo ho sem ale hlavně nalákal byl Yemi A.D. Tedy český choreograf a herec. Světoznámý rapper v Praze natočil krátký film, ze kterého sestříhal hudební klip k písni Runaway. Na choreografii se podílí právě samotný Yemi a tančí v něm české baletky.

Linkin Park – Numb

Dalším profláklým videoklipem točeným v Praze je Numb od Linkin Park. Zde je Praha vidět o něco více, středoškolačka se prochází po Karlově mostě a v budově Gymnázia Jana Keplera.

Jason Mraz & Colbie Caillat – Lucky

Tento videoklip je kombinací pláže a města. Zatímco Colbie Caillat své záběry pořídila u moře, Mraz se v těch svých prochází bezmyšlenkovitě Prahou.

Rihanna – Don´t Stop The Music

Když se pozorně podívat na klip Rihanny Don´t Stop The Music, uvidíte v záběru například prodejnu Vodafone, sušenky Kolonády a bonbóny Bon Pari. Těžko říct, proč zpěvačka svůj klip natáčela zrovna tady, když kromě těchto maličkostí Praha nijak nevyniká.

 Lasgo – Something

No a klipem, kde se vyjímá především Hlavní nádraží, je Something od zpěvačky Lasgo. Záběry na vystupující zpěvačku z vlaku Českých drah jsou opravdu ty nejlepší, jaké si umělec může do svého klipu zvolit.

Foto: YouTube.com

Video: YouTube.com

Podobné články