Tak trochu jiný horoskop pro drsňáky

V dnešní době je horoskop velmi oblíbeným a žádaným tématem. Ale co takhle podívat se na něj trošku z temné stránky?

Většina horoskopů se zaměřuje na pozitivní vlastnosti, které dané znamení má. Ovšem tento horoskop je pravým opakem. Podívej se na sebe i z druhé strany! A pozor! O něco temnější strany! Určitě v tomto horoskopu plném hříchů najdeš i některé své špatné vlastnosti a prohřešky, ale i tak ho ber s rezervou.

Beran

Berani jsou arogantní a nejlépe by chtěli všechno a hned. Jsou neomalení a řeknou cokoliv naplno. Jsou lakomí a nejraději by měli veškeré věci i lidi jen pro sebe. Milují extrémní sport a náruživý sex. Ve všem musí dostat přednost a snaží se prorazit zeď hlavou.

Býk

Býci jsou manipulátoři první kategorie. Ovládají druhé a jediná pravda je ta jejich. Nejenže jsou majetničtí, ale také přehnaně žárliví. Milují požitky a také si žádný z nich neodepřou. Nesnáší nudu, potřebují být obdivováni a vždycky chtějí být nejlepší.

Nezahrávej si se mnou a s mou povahou Berana!

Blíženci

Blíženci jsou lehkomyslní a s ničím si nelámou hlavu. Jsou sobečtí a rádi mluví. Někdy až příliš. Umí dokonale lhát a dokážou být neuvěřitelně chladní. Jsou to dvě bytosti v jedné, jedna je horší než druhá. Milují hry a pomluvy a mají opravdu nejvíc zlozvyků. Jejich život i život s nimi je jeden velký boj o moc a o místo na výsluní.

Rak

Raci jsou mrzutí a neuvěřitelně rychle střídají nálady. Jsou velmi často skleslí, až přehnaně melancholičtí. Neustále řeší dávné křivdy a zrady, o kterých si myslí, že se stávají jen jim. Jsou to uplakánci, kteří nejsou schopni nic dělat a pořádně se odvázat a pobavit. Nejraději povídají o tom, co vše se jim stalo neprávem.

Lev

Lvi jsou nejvíce namyšlené znamení ze všech. Chtějí se ukazovat, zářit a být vždy středem pozornosti. Rádi se chlubí s tím, co získali nebo čeho dosáhli svým neodolatelným šarmem. Někdy se dokonce vysmívají ostatním a ukazují, že oni jsou ti „králové“. Svou sílu dávají znát velmi okázalým způsobem. Nutí ostatní, aby je obdivovali.

Vyber si to tvé hříšné...

Panna

Panny jsou perfekcionisté. Všechno musí mít svůj řád a dávat smysl. Ve všech věcech mají zavedený systém a pedantsky na něj dohlíží. Je to také velmi náladové znamení. Většinou jsou Panny podrážděné kvůli počasí, kvůli práci, kvůli spoustě volného času, vlastně kvůli všemu. Jsou také velmi kritické a mají tendenci všechno po ostatních kontrolovat.

Váhy

Váhy jsou znamením, které je nejvíce vychytralé a také povrchní. Nedokážou se pro nic rozhodnout a nejraději by měly všechno. A hlavně to nejhezčí na oko. Snaží se být roztomilé, ale jsou spíše infantilní, naivní a pro ostatní k smíchu. Váhy rády ostatní dráždí a provokují a následně se vymluví, že ony přece za nic nemůžou, že dotyčný nejspíš postrádá smysl pro humor.

Štír

Lidé narození ve znamení Štíra jsou bezohlední a samolibí. Jediné, co řeší, je vlastní prospěch a úspěch. Mimo jiné jsou i panovační a nikdy nikomu nedávají druhou šanci. Rozhněvat si Štíra je to nejhorší, co vás může potkat. Štír je nejhorší a navíc nejproradnější nepřítel s velkou zálibou v ponižování a posmívání se slabším.

Střelec

Střelci jsou neuvěřitelně nemotorní. Všechno kolem zničí a rozbijí. Jsou velmi netaktní a lehkomyslní. Skoro nikdy nedokážou přijít včas a slušně oblečení. Většinou také neoplývají přílišnou inteligencí, ale oni si myslí, že jsou velmi chytří. Ostatní se baví jejich neštěstím a trapnými příhodami.

Lvice, nebo Štír?

Kozoroh

Kozoroh je chladné a nepřístupné znamení, které si rádo podmaňuje okolí. Umí velmi dobře zacházet s ostatními a vždycky je dostane tam, kam chce. Ctižádost Kozoroha nezná meze a on rád překračuje veškerá pravidla. Toto znamení je také neuvěřitelně zvědavé! Kozorozi jsou skrblíci a lakomci, kteří nikomu nevěří. Ani svému odrazu v zrcadle!

Vodnář

Lidé narození v tomto znamení jsou samotáři a mají perverzní touhy. Jen tak nikoho si k sobě nepustí a někdy jsou studení jako psí čumák. Jsou odměření a vždycky jsou to oni, kdo určuje pravidla. Myslí si, že jsou svou odlišností zajímaví, ale ve skutečnosti jsou spíše divní. Samozřejmě oni používají slovo originální a sečtělí.

Ryby

Poslední znamení zvěrokruhu také není bez hříchu a nějaké té vady na kráse. Ryby jsou proradné a díky svým kluzkým a vyhýbavým odpovědím dokáží zmanipulovat kdekoho. Mimo jiné jsou ryby nespolehlivé a velmi často zmatené. Dokážou vytvořit ohromný nepořádek a chaos. Nejraději vinu svalují na druhé.

 

Tak jaké znamení jsi a jak tento hříšný horoskop plný neduhů sedí na tebe? Se svými poznatky můžeš zazářit na našem Facebooku!


Foto: deviantart.com/Darla_Illara, Darktcyle, radoslawstuba

Podobné články