Skvělé jarní songy, které vám rozzáří den!

Jarní dny se prostě musí oslavit. Pusťte si super jarní muziku pro lepší náladu. A nebo se nechte rozesmát.
Bláznivé jarní písničky

Příchod jara by se měl pořádně oslavit, jaro je přece šťastné období. Květinky pučí, čmeláci bzučí, potůčky zurčí a chlapci skučí, když holky vytáhnou minisukně. Sluníčko nás pošimrá paprsky na tváři a hned máme den o něco veselejší. Ale co když celou tu jarní krásu zastíní černý mrak a sluncem zalité okolí zasype tuna sněhu? Pustíme si super jarní songy! 

Začneme trošku oldschoolem, dáme si lehkou alternativu, pokračovat budeme starými dobrými peckami a nakonec si dáme naprostou klasiku.

Dáda Patrasová – Brouci na jaře

Ne, nezbláznili jsme se. Jen se zaposlouchejte do téhle písničky. Kdo jiný by dokázal o jaru a rojení broučků zazpívat procítěněji a veseleji než právě Dáda. Náš veliký favorit a dávný vzor.

Nightwork – Maja

A u broučků ještě chvilku zůstaneme. Co si budeme povídat, k jaru prostě patří, a přestože jsou otravní, mnohdy jsou to právě oni, kdo nám připomene, že meze už nejsou tak studené… Tuhle písničku znáte asi jinak, ale tohle není ta klasika, takže to zkuste.

Divokej Bill – Čmelák

A do třetice všeho otravného a bzučícího, přesto poslouchatelného. Divokej Bill je stará klasika, na kterou se už pozapomíná, takže proč toho jejich broučka trochu neoprášit. Možná jsme trochu zatížení na létající potvory. Škoda, že Létající Čestmír není jarně laděný song… Už bychom ho tu jistě měli.

Proljece – Jaro

Znáte? Rozumíte? Možná moc ne i když jazyk je to slovanský. Ale chlap je to pěknej! Navíc veselost a hopsavost se téhle písničce nedá upřít. Doporučila nám ji naše redaktorka. A musíme uznat, že vkus má opravdu dobrý. Nebojte se, ve výběru je to jediný cizojazyčný song 🙂

Tata Bojs – Jaro

Tak, a teď vážně. Jaký jarní song by mohl být více jarní než právě píseň Jaro od Tata Bojs! Broukejte si spolu s námi. A pokud shlédnete klip tak tochu zdálky, ať se vám jarem nezamotá z berušek a romantiky hlava. A pozor na romantiky a alergiky.

Nightwork – Globální oteplování

Žádné pořádné jaro se nemůže obejít bez narážek na globální oteplování, bez páření motýlů a bez hřejivé atmosféry. K jaru je tenhle song první asociace, takže i když už tu Nightwork byli, tak ještě jednou.

Fešáci – Jaro

No, a zatímco si tady posloucháme jarní songy, myslíme na prohřáté meze a těšíme se na slunné dny, za oknem téhle písničky je třeskutá zima. Tohle je klasika nejen pro ohníčkáře. Ta už něco pamatuje.

Brontosauři – Jarní tání

U té romantiky od ohníčkářů můžeme i chvilku zůstat. Takže nakonec tohle.


Písniček je samozřejmě na youtube spousta a nejen těch jarních. I my občas nějaké vybíráme a píšeme o nich. Takže se můžete kouknout a poslechnout si třeba vtipné české cover songy, nebo nejerotičtější písně všech dob (tedy podle nás).

Podobné články