Video: Jak se z penisu stane vagína?

Podívejte se na animaci zachycující chirurgické zákroky, které podstupují transsexuálové, kteří chtějí místo penisu vagínu.

Provedení zákroků, které jsou nezbytné ke změně pohlaví, vyžadují hodně zkušeností. Video nahrané Evropskou urologickou společností poskytuje detailní pohled na klíčové chirurgické zákroky vedoucí ke změně mužského pohlaví na ženské. Penis a varlata jsou použity k vytvoření vagíny, která je nejen věrohodná na oko, ale také schopná orgasmu.

Jak ukazuje animace, operace začíná otevřením šourku kvůli vyjmutí varlat, poté následuje oddělení žaludu. Vzhledem k tomu, že je to část penisu, kde je nejvíce citlivých nervů, je později použit k vytvoření klitorisu.  

Kůže z „těla“ penisu a šourku je použita na stydkou kost a vaginální kanál, aby mohli pacienti dále žít plnohodnotný sexuální život.

Jistě že proces přeměny muže v ženu, který začíná řadou emočních i životních změn, zahrnuje daleko víc než jen změnu penisu a varlat ve vagínu. Po pacientech je často vyžadováno, aby žili jako ženy už nějakou dobu před podstoupením operace. Potom následuje hormonální terapie estrogenem a anti-androgeny (androgeny jsou mužské sexuální hormony jako testosteron) vedoucí ke změně pacientovy muskulatury a ochlupení těla, a tudíž k ženštější figuře a vzhledu.


Zdroj: Iflscience.com

Video: Vimeo.com

Foto: Flickr.com (torbakhopper)

Podobné články