3 investice, které se vyplatí

Žádné kavárny, restaurace nebo kadeřnictví. Téměř měsíc jsme prakticky zavření doma a to znamená jediné – naše peněženka a zejména karta v ní radostí plesá! Pokud si myslíte, že nyní nemáte tolik prostoru k utrácení, šeredně se mýlíte. I v této situaci se dají kvalitně utratit peníze.

Nakupování oblečení

V současné době, kdy vlivem vládních opatření zůstávají obchody zavřené, si sice nemůžeme vyjít do města s kamarády, vyzkoušet si tuny pěkných kousků a udělat si radost s těmi, které nám padnou do noty, ale eshopy jsou pro zákazníky přístupné. To znamená, že se nám naskytuje vhodná možnost, jak vyplnit volné chvilky. Dovolují-li to naše povinnosti a finanční prostředky, můžeme brouzdat internetem a vybírat si podle svého vytříbeného stylu cokoli se nám hodí. Zakoupené kousky sice nevynosíte hned, ale budou na vás poslušně čekat ve skříni a vy si v mezičase můžete promýšlet, jak je zkombinujete a využijete tím svou investici. Pokud nejste sportovci a outdoor vás tolik neláká, je samozřejmě množství dalších obchodů s oblečením, co třeba Answear nebo Bibloo.

Nakupování jídla

Tento bod samozřejmě není myšlen tak, abyste vykoupili svůj nejbližší obchod, ale spíše tak, že si můžete najít časově náročnější recepty či připravit pokrm, který jste chtěli zkusit dříve, ale neměli jste potřebné suroviny a čas. Nyní si můžete v klidu sednout, promyslet všechno potřebné a vrhnout se na přípravu! Nebo se zamyslet nad složením stravy a zkusit se vrhnout na cvičení, krabičkovou stravu, nebo proteinové diety? A pokud jste dost velcí, nezapomeňte si to proložit nějakým dobrým pitivem. Víte že i alkohol může být investice?

Nakupování na zvelebování domova

Kdy jindy si zvelebovat vaše rodinné hnízdečko než právě teď? Výjimečně se pod tímto bodem neskrývá vysavač či hadr na prach, ale vybírání různých bytových doplňků a nových kousků nábytku či nádobí. Pořádně se zamyslete a řekněte si, co byste na místě, které nazýváte domovem, chtěli zlepšit, abyste byli ještě spokojenější a po odvedené práci se mohli náležitě pochválit! Na závěr chci říct, že pořídit třeba robotický vysavač je fakt výhra. Sedět s nohama na gauči a koukat jak někdo uklízí za vás, je pecka.

Podobné články