Addamsova rodina se vydává na další dobrodružství. Druhý díl vstoupí na plátna českých kin koncem října

Oblíbené postavičky z animované Addamsovy rodiny se v druhém díle vydávají na další dobrodružství.
Addamsova rodina se vrací na plátna knih s druhým dílem.

Oblíbená hororová rodinka se vrací do kin, aby potěšila děti i rodiče. V novém díle se Morticia, Pugesley, Gomez, Wednesday, Lurch, strýček Fester a Věc vypraví na další rodinný výlet. Tenhle bude plný ztřeštěné a neobvyklé zábavy, ale také klasických strašidelných motivů. V tuzemsku se milovníci animované rodinky mohou těšit na film Addamsova rodina 2 koncem října (28.10.), kdy bychom ho mohli shlédnout v kině.

Děti Morticie a Gomeze rostou jako z vody. Oba rodiče tak s jistou dávkou nelibosti sledují, jak se jim jejich potomci mění před očima. Čím starší jsou, tím více se snaží vyhýbat rodinným večeřím a dalším společným aktivitám. Rodiče se proto rozhodnou zasáhnout a znovu oživit rodinné vztahy, a tak se i se svými dětmi vypraví na další ztřeštěnou dovolenou. Tentokrát je čeká cesta karavanem po celé Americe, která má znovu oživit jejich vztahy a zajistit nová dobrodružství.

Pokud se rozhodnete zhlédnout film v češtině, uslyšíte známé hlasy z rodné krajiny. Postavám propůjčili svůj hlas Martina Písařík, Zuzana Ďurdinová, Lucie Kušnírová, Jana Köhlere, Viktor Dvořák a Jaroslava Brousková. Animovaného zpracování se ujali Greg Tiernan, Conrad Vernon a Kevin Pavlovic. O scénář se postarali Dan Hernandez a Benji Samit a za hudbou stojí duo Jeff a Mychael Danna.


Filmy i filmové pohádky nás baví, takže si můžete přečíst článek s výběrem nejlepších animovaných pohádek, kvůli kterému se redakce málem pohádala . Máme i článek nejlepší pohádky o čertech. Taky mimo pohádky najdeme hodně zábavy, co třeba pár nejlepších francouzských komedií TOP 12 filmů pro holky na pyžamovou párty, to by vám mohlo zvednout náladu. Jestli chcete něco náročnějšího, tak zkuste historické filmypsychologické horory nebo 11 filmů o upírech  – i když upíři nejsou jen o strachu, je to často i o romantice.

Podobné články

7 zombie filmů

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Protože nejen ve městech potkáte zombie.