Poslední skladbou nového alba Múza je romantický singl Letíme preč

Nové album plné osobitých příběhů v písních různých hudebních stylů. To čekejte od Lary Morr.
Lara Morr a její nové album

Sametový hlas a osobitý charakter. Slovenská zpěvačka a herečka Lara Morr na konci léta přišla s posledním singlem svého debutového alba Múza. Novou desku, kterou LARA vypustila 17. září 2021, zakončil letní singl s romantickým videoklipem Letíme preč, v němž se zpěvačka ukazuje po boku tanečníka a choreografa Mirka Kosíka.

LARA MORR je mladá slovenská zpěvačka, vlastním jménem Veronika Morávková, kterou si fanoušci zapamatovali především díky jejímu specifickému hlasu. Vystudovala muzikálové herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. V současné době působí v řadě pražských divadlech jako herečka a zpěvačka.

Singl i zbytek alba vznikal ve spolupráci se skladatelem, producentem a baskytaristou kapely Support Lesbiens Markem Leždíkem, o hudební produkcí se postaral David Vostrý. Autorkou textů je LARA, většina z nich zrcadlí její život. Nechává v nich promlouvat osobní příběhy, zkušenosti a poodkrývá svůj vlastní pohled na svět. Křest alba proběhne 5. října 2021 v pražském klubu JazzDock.

Desku tvoří celkem deset skladeb, včetně již vydaných písní Múza a Poď so mnou tam, které vypráví stejný příběh. Tvorba mladé slovenské zpěvačky kombinuje několik hudebních stylů. Na své si přijdou milovníci R´n´B, soulu, jazzu, popu i hip hopu.

Hudba Laru fascinovala už jako malou holku. „Vždycky jsem chtěla psát vlastní písně a texty, které by byly výpovědí mě samotné. Ale až teď cítím, že přišel čas se s mými pocity podělit s ostatními,“ svěřila se zpěvačka. Album Múza je podle ní to nejupřímnější, co svým fanouškům mohla dát. „Název Múza jsem zvolila, protože bez múzy, kterou jsem byla políbena, bych nenapsala ani řádek a nebyla schopna tvořit, skládat a psát,“ prozradila.


Hudba všech žánrů je nedílnou součástí života v každém věku. Zkoušíme přinášet aktuality i zajímavosti a včas vás informovat o zajímavých akcích. Už jste četli náš článek o skrytých významech populárních písní? Nebo vás zaujmou informace o kapelách, které se rozpadly příliš brzy.

Podobné články

7 zombie filmů

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Protože nejen ve městech potkáte zombie.