Recenze Venira Gumoví medvídci

Venira medvídci vlasy nehty pleť
8.4
Vynikající
Sečteno a podtrženo
Lahodní gumoví medvídci s jahodou příchutí pro zdravější vlasy, pevné nehty a krásnou pleť. Mají vysoký obsah přírodního kolagenu posílí zejména vlasy a nehty, první změny jsem zpozorovala již po měsíci pravidelného užívání.
Klady
Přírodní složení
Skvělá vůně
Příjemně sladká chuť
Viditelné výsledky
Zápory
Vyšší cena

Lámou se vám nehty? Padají vám vlasy? Pokud i vy toužíte po hustých vlasech a pevných nehtech, máme pro vás řešení. Vyzkoušeli jsme totiž Venira Gumoví medvídci pro vlasy, nehty a pleť. Jedná se o přírodní doplněk stravy, který zlepšuje kvalitu vlasů i nehtů a navrací pleti zdravý vzhled. Jak tato jahodová dobrota funguje, se dočtete v následující recenzi.

Příroda mi nadělila opravdu husté a silné vlasy. Také moje nehty vždy bývaly pevné a zřídkakdy se lámaly. To se však po těhotenství a porodu změnilo. Při každém česání jsme měla pocit, že je v umyvadle víc vlasů, než mi zůstalo na hlavě. Kromě vypadávání vlasů a slabých nehtů mě začalo trápit také akné, které je horší než v pubertě. Přesto, že doplňkům stravy obvykle příliš nevěřím, na základě kladných recenzí jsem se rozhodla dát Venira Gumovým medvídkům šanci.

Hodnocení vybraných vlastností Venira Gumových medvídků

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Balení Venira Gumoví medvídci – 9/10

Podle velikosti balíčku jsem měla trochu obavy, zda se v krabici neskrývá celý grizzly. Dóza s medvídky byla uložená v papírové krabici, jež byla vystlaná pěnovými kuličkami. Ty zaručují, že vám bonbóny přijdou v pořádku, i kdyby vám doručovatelé hodili balíček přes plot. A neříkejte, že to nestává 🙂 Potěší také krásný Shakespearův citát, který se nachází na vnitřní straně víka.

Venira gumoví medvídci
Venira Vlasy, nehty, pleť

Samotní medvídci na vás pak čekají uvnitř plastové dózy se šroubovacím víčkem. Jedná se o kvalitní, pevný plast, který leccos vydrží. Dóza zdárně přežila již několik pádů na zem. Dále oceňuji také velikost otvoru. Průměr dózy je dostatečně velký, takže medvídky bez problému vylovíte, i když máte větší ruce. Také s designem etikety si výrobci vyhráli. Základní bílou barvu doplňují elegantní zlaté proužky na horním i spodním okraji etikety.

Složení Venira Gumoví medvídci – 8/10

Na zadní straně etikety najdete detailní informace o složení výrobku i doporučené dávkování. Výrobce deklaruje, že medvídci obsahují celkem 14 přírodních složek s blahodárnými účinky. Jde zejména o vitamíny A, C a D, ale bonbóny obsahují také oblíbený kolagen, Pantothenovou kyselinu (vitamín B5), Kyselinu listovou (vitamín B9) či Selen a Zinek. Kromě těchto aktivních složek medvídci obsahují sacharózu, želatinu, glukózový sirup, kyselinu citrónovou, kokosový olej, jahodové aroma či mrkvový koncentrát.

Chuť a vůně – 9/10

Musím přiznat, že po otevření dózy mě velmi překvapila svůdná jahodová vůně. Tak voní zdravé mlsání! Jde o velice příjemnou, leč umělou vůni. Opravdové jahody přeci jen voní trochu jinak. Když zavřu oči, aroma gumových medvídků Venira mi připomíná jahodové Calippo. Pokud jej máte rádi, pak si medvídky zamilujete ještě než je ochutnáte.

Venira vlasy, nehty, pleť
Gumoví medvídci Venira

Také po chuťové stránce nejsou medvídci žádným zklamáním. Trochu jsem se obávala, že půjde o zdravou variantu bonbónů bez cukru i chuti. To se naštěstí nepotvrdilo. Bonbóny jsou sladké a opravdu velmi dobře chutnají. Svou chutí jsou velmi blízké klasickým gumovým medvídkům. Jen nejsou tolik přeslazené. Což já osobně považuji za plus. Medvídci Venira jsou skutečně chutní. Možná až moc chutní, neboť přiznávám, že jsem měla docela problém dodržet doporučenou denní dávku. Proto vám radím si nenechávat dózu s medvídky na očích, ale raději ji uklidit do skříňky.

Užívání a účinky Venira Gumoví medvídci – 8/10

Užívání medvídků není žádná věda. Pro krásné vlasy, nehty a pleť si každý den dopřejte 1 až 2 medvídky. Nejlepší je nechat medvídka v ústech rozpustit. Ale pokud se, tak jako já, neudržíte, nevadí. I rozkousaní medvídci svůj účel splní. Mlsat můžete před jídlem i po jídle, ráno či večer. Prostě kdykoliv budete mít chuť. Jen pozor, abyste nepřekročili doporučenou denní dávku. Přeci jen jde o doplněk stravy.

Co se účinků týče, velmi mě mrzí, že jsem Venira gumové medvídky nevyzkoušela dříve. Již po prvním měsíci jsem začala pozorovat změnu. A to zejména u mých vlasů. Padání vlasů sice neustalo, ale již není tak intenzivní. Místo plné hrsti mi v dlaních nyní zůstane jen pár vlasů. Věřím, že delším užíváním medvídků by tento problém zmizel úplně.

Účinky Venira gumoví medvídci

I mé nehty jsou mnohem pevnější, než bývaly a jen tak se nezlomí. Také se mi zdá, že rostou rychleji než dříve. Co se pleti týče, i zde pozoruji změny. Kromě kritického týdne v každém měsíci (ženy vědí), je moje pleť takřka čistá. Nutno však dodat, že kromě Gumových medvídků Venira jsem na pleť začala používat kvalitní kosmetiku a ultrazvukovou špachtli.

Cena Venira Gumoví medvídci – 8/10

Cena Gumových medvídků na vlasy, nehty a pleť je pochopitelně vyšší než cena klasických medvídků. V porovnání s konkurenčními výrobky stojí Venira medvídky zhruba stejně. Na trhu sice najdete levnější varianty, žádné se však nemohou pochlubit tolika kladnými recenzemi jako ty od Veniry. Medvídci představují skvělé řešení také pro ty, kteří nechtějí, nebo nemohou, investovat do kolagenových kapslí, které jsou až dvojnásobně dražší. Jedno balení obsahující 60 medvídků stojí zhruba 450 Kč. K dostání je také větší balení za zvýhodněnou cenu.

Hodnocení venira gumoví medvídci
Venira Gumoví medvídci

Celkové hodnocení Venira Gumoví medvídci

Venira Gumoví medvídci vlasy, nehty, pleť představují skvělé řešení, které opravdu funguje. Již po měsíci užívání lze pozorovat první změny, a to především v kvalitě vlasů a nehtů. Všechny účinné látky jsou čistě přírodního původu a medvídci si vás získají už svou chutí a vůní. Svůdnému jahodovému aroma lze jen těžko odolat. Po chuťové stránce jsou Venira Gumoví medvídci takřka k nerozeznání od běžných žvýkacích bonbónů.

Venira Gumoví medvídci

8.4
Vynikající
Klady
Přírodní složení
Skvělá vůně
Příjemně sladká chuť
Viditelné výsledky
Zápory
Vyšší cena
Venira medvídci vlasy nehty pleť
Sečteno a podtrženo
Lahodní gumoví medvídci s jahodou příchutí pro zdravější vlasy, pevné nehty a krásnou pleť. Mají vysoký obsah přírodního kolagenu posílí zejména vlasy a nehty, první změny jsem zpozorovala již po měsíci pravidelného užívání.

Podobné články