Sedm nejlepších erotických filmů. Které z nich vás rozžhaví?

Výběr zajímavých zahraničních i českých erotických filmů. Co nás zaujalo a proč?
Nejlepší erotické filmy

Vzrušení, sexy herci a spousta lechtivých scén. Pokud vás už nudí ohrané vtipy z komedií, hororové scény vás nechávají chladnými a drama je ve skutečnosti jen pohádka pro děti… co zkusit třeba erotický film? Některý z našeho výběru by vás mohl nadchnout.

Tip

Sledovat, nebo stáhnout filmy si můžete na různých místech. Ta oblíbená tu ve zkratce uvádíme: Online sledovat můžete zdarma třeba na sledujserialykukaj.to nebo lookmovie, ale jestli si je chcete v klidu pouštět i na místech s omezeným přístupem k netu, nebo doma nemáte tak dobré připojení, můžete zkusit třeba webshare.cz nebo uložto.cz.

Jasně a ideální je k tomu mít doma TV VoyoNetflixSkylink nebo Telly. Pak už vás nic nemůže zaskočit. 


Článek obsahuje děje filmů – pozor SPOILERY!

1. Deník nymfomanky

Přitažlivá mladá žena Val je nejen velmi atraktivní, ale také posedlá sexem. Milovat by se mohla prakticky kdekoli a s kýmkoli. Jejím největším hobby je proto neustálé hledání nových a nových mužů. Veškeré své sexuální zážitky si zapisuje do deníku, nezapomíná zaznamenávat i ty nejpikantnější detaily. Její touha po sexu se však s vyšším počtem partnerů neustále zvyšuje. Vygraduje to až do takové podoby, že dá výpověď a stane se prostitutkou soukromém klubu. Dřív, než by si však sama přála začne pociťovat negativní stránky prostituce. Přichází do styku s násilným chováním a drogami. Jakmile se však tváří v tvář setká se smrtí své kamarádky, zjistí, že je čas na radikální změny.

2. Nestyda – český erotický film

Hlavní rolí českého erotického filmu Nestyda, kterou si zahrál Jiří Macháček, je televizní moderátor Oskar. Oskar je čtyřicetiletý hlasatel počasí, který se všemi možnými prostředky snaží potlačit neodvratně se blížící krizi středního věku a problematické a zanedbané manželství s moderátorkou Zuzanou, které ještě víc porušuje svým záletnictvím. Oskar však počasí předpovídá pouze podle toho, jestli je jeho manželka doma či nikoli. Pokud doma není, předpovídá pěkné počasí. Když však jednoho dne kvůli svým postranním úmyslům pokazí předpověď počasí a manželka po návratu domů odhalí jeho podvádění, záhy přichází o práci i o Zuzanu.

3. Bestiář – český erotický film

Dalším zástupcem oblíbených českých erotických filmů je Bestiář. Hlavními aktérkou je mladá a cílevědomá studentka vysoké školy a módní novinářka Karolina s naplánovaným a uspořádaným životem. Její poklidné dny však zásadně naruší setkání s tajemným a sebestředným makléřem Alexem, který se soustředí spíše na svůj soukromý život, než na budování vztahu s přítelkyní. Film Bestiář vypráví osudový příběh jejich vztahu, který má nejisté a podivné základy. Karolína není jen nespokojená, ale také zničená a vyčerpaná. Se svou podřadnou rolí ve vztahu chce skončit jednou provždy, když zjistí, že ji Alex podvádí. V té chvíli se rozhodně stát se stejnou bestií, jakou pro ní byl on po celou dobu. V zápalu nezávazného sexu a řady flirtů zraní Honzu, který o ní měl zájem. Brzy zjišťuje, že ji ani jako chladnou bestii nečeká štěstí. Když ji tedy Alex po nějaké době znovu zkontaktuje, rozhodne se vztah znovu oživit. Další zklámání však na sebe nenechá dlouho čekat.

4. Bridgertonovi – erotický seriál

Pokud si v lechtivých filmech skutečně libujete a toužíte si erotiky užít déle než obligátní hodinu a půl, americký televizní seriál Bridgertonovi pro vás bude jako stvořený. Tvůrci se inspirovali knihou, která popisuje životní příběhy osmi sourozenců z mocné a bohaté rodiny Bridgertonových – Violet, vdovy Lady Bridgertonovou, jejích synů Benedicta, Anthonyho, Colina a Gregoryho, a dcer jménem Daphne, Francesca, Hyacint a Eloise. Hlavním mottem je touha a honba po lásce a šťastném manželství. Přestože se film věnuje historické éře, o erotické scény ošizeni rozhodně nebudete! Ponoříte se v něm do života anglických vyšších vrstev během sezóny, ve kterém jsou mladé krásné debutantky představeny královně, jejíž libost či nelibost rozhoduje o jejich partiích.

5. Too hot to handle – zajímavý nápad na erotický film

Atraktivní, nezadaní a lační po sexu. Spousta mladých atraktivních lidí se v televizní reality show Too hot to handle ocitne v prostředí luxusního mexického resortu uprostřed oceánu. Zpočátku se jim taková dovolená zdá jako sen. Má to však jeden háček. V sázce je 100 000 dolarů, které vyhrají jen v případě, že se budou řídit podmínkami a pravidly nastavené robotickou inteligencí. Po celou dobu jejich čtyřtýdenního pobytu se musejí se zříct sexu a jakýchkoli jiných intimních aktivit. Pokud pravidla poruší, částka se sníží podle závažnosti prohřešku. Je sex důležitější než peníze, nebo naopak?

6. 50 odstínů šedi – nejlepší erotický film podle knižního bestselleru

Introvertní a zamlklá studentka anglické literatury Anastasia a bohatý, úspěšný businessman Christian Grey. Jejich cesty nesvedl dohromady osud, ale Annina kamarádka, která pracuje jako novinářka a plánuje udělat rozhovor s Greyem. Díky shodě okolností za ní však musí zaskočit Anastasia. Už při tomto krátkém setkání je zřejmé, že si s pohledným Greyem nejsou lhostejní. Přestože se ji podnikatel snaží svým distancovaným a odměřeným chováním od sebe odehnat, Anastasia jej nemůže dostat z hlavy. I přes Greyovu specifickou, komplikovanou povahu a choutky, jejich setkání není poslední. Ani Grey se totiž od Annastasie nedokáže držet dál, i on po ní touží od prvního okamžiku. Pokud však s Annou naváže vztah, musí to být za jeho podmínek, a jakmile na ně Anna přistoupí, její osobní i sexuální život se obrátí vzhůru nohama. Pokud vás příběh Anny a Greye zaujme, jistě vás potěší, že tento erotický a lechtivý film má pokračování – padesát odstínů temnoty a svobody.

7. 365 dní – polský erotický film

Nahá těla, spousta erotických scén a nádherná sicilská krajina. Další film, kde zavání erotika, patří mezi polské erotické filmy. Vznikl podle knižní předlohy Blanky Lipinské, diváka zavádí do luxusního prostředí sicilské vily. Film vypráví příběh hotelové manažerky Laury Biel, vdané za věčně pracujícího manžela, která většinu svého času tráví o samotě. Když však vyrazí na dovolenou na Sicílii, vyhlédne si ji přitažlivý gangster Massimo Torricelli, který se do ní zamiluje a unese ji do své vily. Pokyny zní jasně. Pokud se do něj Laura během 365 dní nezamiluje, pustí ji domů.


Pokud vám náš výběr nejlepších erotických filmů udělal radost, inspirujte se na našich stránkách v dalších článcích. Po erotice přeskočte třeba na TOP 11 filmů o upírech nebo TOP 10 psychologických hororů. A ve výběru 15 nejlepších motivačních filmů najdete i takové perly jako třeba Forrest Gump nebo Pošli to dál.

Pokud se vám erotika líbí nejen ve filmu, můžete se zkusit dozvědět něco nového díky našim článkům a recenzím na toto téma. Pak doporučujeme článek o erotických pomůckách.

Podobné články

7 zombie filmů

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Protože nejen ve městech potkáte zombie.