Sedm nejlepších filmů o sexu

Je na čase důkladně se ponořit do filmových sexuálních vod! Objevte nejlepší erotické filmy pro sexy večery.

Tip

Sledovat, nebo stáhnout filmy si můžete na různých místech. Ta oblíbená tu ve zkratce uvádíme: Online sledovat můžete zdarma třeba na sledujserialykukaj.to nebo lookmovie, ale jestli si je chcete v klidu pouštět i na místech s omezeným přístupem k netu, nebo doma nemáte tak dobré připojení, můžete zkusit třeba webshare.cz nebo uložto.cz.

Ideální je k tomu mít doma TV VoyoNetflixSkylink nebo Telly. Pak už vás nic nemůže zaskočit. 


POZOR, článek obsahuje spoilery! Část děje jednotlivých filmů je v něm vyzrazena.

Padesát odstínů šedi (2015) 

Na seznamu nejlepších erotických filmů nesmí chybět světový trhák Padesát odstínů šedi. Tato oblíbená trilogie byla natočena podle stejnojmenné románové předlohy. Knihy si zamiloval především ženy po celém světě. Přesto, že hlavním tématem filmu jsou BDSM hrátky, příběh vznill jako fan fiction k populární upírské sáze Stmívání. Vztah milionáře Christiana a něžné Anastasie je nabitý erotikou i romanitkou. Knižní předloha i filmové zpracování sice nepatří mezi umělecké klenoty, přesto se jedná o snímek patří mezi filmy, který vás vzruší.

Trailer k filmu Padesát odstínů šedi

Tip

Vyzkoušejte, jak chutná 50 odstínů šedi na vlastní kůži. Objevte erotické pomůcky, které vašemu sexuálnímu životu dají nový rozměr.

Nymfomanka (2013)

Sexuální odysea Joe, ženy která trpí chorobnou závislostí na sexu, nedávno přitáhla k plátnům kin miliony párů zvídavých očí. Zaslouženě. Dánský démon za kamerou, Lars Von Trier, totiž svou dvoudílnou sondu do divokých dobrodružství života Nymfomanky obalil skvělým marketingem. Psychologický příběh plný explicitního sexu lze jenom doporučit. Vypadá to, že se zařadí mezi lechtivé filmy, které posouvaly hranice novodobé kinematografie. Ve hlavních rolích Joe a Jeroma chlípně zlobí Charlotte Gainsbourg a Shia LeBeouf, v kontrastu k nim filozofuje asexuální vzdělanec Seligman (Stellan Skarsgård).

Trailer k filmu Nymfomanka

Tip

Vzrušující chvilky a slastné orgasmy si můžete užít i bez partnera. Dámy si zamilují oblíbené Womanizery a pány potěší kvalitní masturbátory a umělé vagíny.

Lolita (1997) 

Provokativní Lolita.

I těm nejzarytějším odpůrcům středoškolských hodin literatury nemohl uniknout román Vladimira Nabokova – Lolita. Tento šokující a dráždivý text se taktéž stal předlohou dvou stejnojmených sexuálních filmů(1962, 1997). Příběh pojednává o profesorovi ve středním věku, který se bláznivě zamiluje do dvanáctileté Lolity, dcery majitelky domu, kde bydlí. Náruživého pedagoga mistrně ztvárnil Jeremy Irons, zatímco jeho oběť (lovkyni) tehdy sedmnáctiletá herečka Dominique Swain. Chcete-li si doplnit mezeru ve vzdělání a vstřebat tento provokativní průlomový román za jeden večer, sáhněte po této Lolitě. V případě, že jste filmový fajnšmekr, ptejte se po verzi Stanleyho Kubricka z roku 1962.

Anglický trailer k filmu Lolita

Tip

Najít někoho kompatibilního a se stejnými zálibami nemusí být jednoduché. Takže pokud jste sami a zrovna hledáte, zkuste seznamky na sex.

 Základní instinkt (1992)

Scéna s výslechem Sharon Stone se dostala do učebnic historie filmu.

Brilantní erotický thriller, kterému vládne hustá atmosféra. Mezi hlavními protagonisty (Michael Douglas a Sharon Stone) to pěkně zostra jiskří, čehož se stáváme přímými svědky během četných sexuálních scén. (Nejenom) ty jsou skvěle technicky zvládnuté (střih, kamera, hudba) a společně s mrazivým příběhem diváka nekompromisně přišpendlí k obrazovce. Třešničkou na dortu je proslulá scéna, kdy si Sharon Stone přehodí nohu přes nohu, přičemž je viditelně „naostro“. Sexy film Základní instinkt je klasika, která vás zaujme i rozpálí

Ukázka z filmu Základní instinkt

Stud (2011)

Michael Fassbender.

Jen dva roky před Nymfomankou nám v našich kinech trochu nenápadně proběhl snímek zachycující „nymfomana“. Michael Fassbender ztvárnil úspěšného newyorského manažera Brandona, který má z materiálního hlediska všechno, ale jeho duše přesto zakletě bloudí v agónii. Svou frustraci z pocitu nenaplněného života si vybíjí v nekonečných sexuálních radovánkách. Stud režiséra Steva McQueena se zajímavě doplňuje s předchozím Snímkem Hlad, kde totožný herec ztvárňuje vězněného člena teroristické organizace IRA, který na rozdíl od Brandona strádá materiálně (svoboda, jídlo), ale jeho duch zůstává svobodný. Stud patří mezi filmy se sexem, jež potěší kvalitním zpracováním i skvělými hereckými výkony.

Trailer k filmu Stud

Absolvent (1967)

Asi nejvíce umírněný snímek z tohoto sedmera, ale za to posbíral hned šest Oscarových nominací, z nichž jednu přetavil do podoby sošky. Dustin Hoffman na startovní čáře své kariéry jako zakřiknutý absolvent vysoké školy Ben, který pochází ze snobské rodiny a často se nudí. Věci se dají do pohybu, když ho o poctivost rafinovaně připraví o generaci starší paní Robinsonová. Odtud pochází notoricky známá píseň Simona a Garfunkela – Hey Mrs. Robinson. Po krátkodobém románku začíná Ben totiž propadat lásce k dceři své zralé partnerky…

Trailer k filmu Absolvent v angličtině

Sexmise (1984)

Tato polská sci-fi komedie je v naší republice dost populární. Pohrává si z pozoruhodnou vizí budoucnosti, ve které absolutně chybí muži. Ženy v ní převzaly vládu nad světem, jsou naprosto soběstačné a muže k ničemu nepotřebují. Dokonce proti nim nenávistně bojují. Zdařilá ilustrace genderové totality působí jako vtipná satira socialistického Polska. K dobru je třeba přičíst i lehce erotickou atmosféru, která z filmu vyzařuje. To ho společně s výmluvným názvem řadí do tohoto žebříčku. Nesexuálním bonusem, který ocení jen příznivci kultovní ságy Hvězdné války, jsou odkazy na tuto úspěšnou sérii.

Polský trailer k filmu Sexmise

 Foto: imdb.com


Sex i filmy o sexu (a nemyslíme teď zrovna porno) je rozhodně součástí života. Pokud zrovna nemáte nikoho, kdo by s vámi mohl objevovat kouzlo erotických pomůcek a různých sexuálních fantazií, zkuste třeba najít parťáka na sex seznamkách.

Podobné články

7 zombie filmů

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Protože nejen ve městech potkáte zombie.