Šokující věc, kterou musíte vědět o Buzzově přítelkyni z vánoční klasiky Sám doma

Ten film znáte zpaměti. Věděli jste ale tohle?

Sám doma je film, který dávají v televizi téměř každé Vánoce, takže je pravděpodobné, že jste ho viděli nejméně desetkrát. A pořád vás baví, samozřejmě, protože Sám doma je největší klasika ze všech vánočních klasik a to nikdo nezpochybní!

Ne, ani Popelka není lepší vánoční film a basta!

Pamatujete si na ní?

Každopádně, jednu věc ze Sám doma možná nevíte, ačkoli citujete zpaměti dialogy. Pamatujete si na bráchu Kevina, Buzze, který neustále svého mladšího bratříčka šikanoval a měl v pokoji tarantuli? A pamatujete si, když Kevin objevil fotografii jeho přítelkyně?

Sám doma

Tak to není vůbec holka!

Abychom to trochu vysvětlili. Sám doma produkoval John Hughes, který se v 80. letech proslavil filmy poučující nás o tom, že je jedno, jak vypadáme. Důležité je, jací jsme uvnitř. Tvůrci tedy nechtěli, aby se lidé smáli ošklivé holce a jak prozradil nedávno herec Devin Ratray, který Buzze hrál, prostě dali paruku klukovi. Aby se diváci nesmáli nějaké chudince holce.

„Šéf výpravy měl syna, který do toho chtěl hrozně moc jít. Možná kdyby věděl, že se to stane jeden z nejhranějších filmů v historii, trochu by si to rozmyslel,“ říká Devin.

Ve filmu se prostě nedá absolutně ničemu věřit.

Podobné články