Bílé tenisky – oblíbené boty trendy studentek

Bílé tenisky, univerzální a nadčasové boty, které by neměly chybět žádné ženě.
Bílé tenisky 1

Jestliže bychom měli vybrat jeden typ dámských bot, které by v botníku rozhodně neměly chybět žádné trendy moderní studentce, pak jsou to jednoznačně bílé tenisky dámské. Ty si svou popularitu a oblíbenost získaly zejména díky své univerzálnosti a nadčasovosti. Proč byste si je měla také pořídit a jak se o bílé tenisky starat, aby vydržely zářivé co nejdéle?

Bílé tenisky pro všechny studentky

Jsou stylové, elegantní a hodí se prakticky ke všemu. Takové jsou moderní dámské bílé tenisky, které jsou oblíbené zejména mezi mladými studentkami. Nosit je však mohou i dámy v nejlepších letech. Bílé tenisky totiž sluší všem. 

Ikonické bílé tenisky Vans, Big Star, Converse či Mustang si svou popularitu ve světě vydobyly již před mnoha lety a ani po časech jejich oblíbenost neklesá. Naopak, strmě stoupá. Stále totiž ještě nebyly vynalezeny boty, které by působily více stylově, trendy a poutavě. 

Jejich výhodou je, že vypadají skvěle s džíny, tepláky, šaty, sukní i kalhotovým kostýmkem a unosíte je do školy, do práce, do města, na nákup i na výlet. Právem se tedy jedná o nejoblíbenější dámské boty vůbec. 

Kde bílé tenisky dámské koupit?

Ráda byste tedy i vy rozšířila svou sbírku bot o bílé tenisky a přemýšlíte, kde skutečně stylový a pohodlný model pořídit? Využijte široké nabídky obchodu CCC a máte po starostech. Prodejce CCC navíc nabízí svým zákazníkům možnost nákupů kromě kamenných prodejen i online, abyste si mohla nové boty pořídit přímo z pohodlí svého domova. 

V nabídce CCC skutečně najdete snad všechny možné bílé tenisky dámské, které vás jen napadnou. Zatímco na jaře a v létě se nejvíce prodávají bílé plátěné tenisky, bílé tenisky s rovnou podrážkou, bílé slip on tenisky, nazouvací bílé tenisky a plátěné kotníkové tenisky v bílé barvě, na podzim je kvůli praktičnosti lepší zvolit kožené bílé tenisky nebo jakékoliv robustnější bílé tenisky. 

Jak o bílé tenisky správně pečovat?

Mnoho dívek se bílým teniskám vyhýbá, neboť se bojí jejich znečištění a náročné údržby. Nejedná se přitom o vůbec nic složitého. Základem všeho je kvalitní a skutečně účinná impregnace. Každá obuv, a hlavně pak ta bílá, si žádá prvotní ošetření ještě předtím, než s ní vůbec poprvé vyrazíte do ulic. Impregnace na boty přitom stojí jenom pár korun, ale může životnost vašich tenisek prodloužit až o několik let.

Mnoho z nás znečištěné boty pere v pračce. Tomu se ale raději vyhněte. Může tak totiž snadno dojít k nevratnému zničení bot i vaší pračky. Skvrny a nečistoty z bílých tenisek odstraní i horká voda a mýdlo. Během ručního praní nezapomínejte ani na tkaničky, neboť právě ty bývají často zašedlé a špinavé. 

Jestliže dojde k znečištění bílých tenisek, ideálně se je snažte vyčistit co nejrychleji a nenechte na nich špínu zaschnout. Stačit vám k tomu bude i zcela obyčejný kapesník nebo třeba vlhčený ubrousek. Zaschlá a stará špína se z bot totiž odstraňuje o poznání hůř. Během čištění si však dejte pozor, ať skvrnu příliš nerozmažete. 

Podobné články