Boom internetových sexshopů

Nouzový stav, v němž jsme se na poměrně dlouhou dobu ocitli, nám neumožňoval mnohé činnosti, kterým se za běžných okolností rádi věnujeme. Postelové hrátky naštěstí mezi zakázanými aktivitami nebyly.
boom internetovych sexshopu

Koronavirus a sex. Svědčí mu, nebo naopak spěje k jeho zhoršení?

Nouzový stav, v němž jsme se na poměrně dlouhou dobu ocitli, nám neumožňoval mnohé činnosti, kterým se za běžných okolností rádi věnujeme. Sex naštěstí mezi zakázanými aktivitami nebyl.

Tato mimořádná doba se však do partnerských vztahů promítla mnoha, a ne vždy pozitivními, způsoby. Zatímco některé páry byli nadšeny z množství času, v němž se mohli věnovat sami sobě, jiným párům se prohloubily jejich dosavadní problémy, dorazila pořádná ponorka a o sexu nemohla být ani řeč.

Ačkoli průzkumy poukazují na fakt, že se sex stal problematickým tématem zejména kvůli stresu ze současné situace, fáma, že sexuální aktivita párů se v době koronavirové pandemie dostává na bod mrazu, je ovšem nepřesná. Dozajista se mezi námi najdou páry, které takříkajíc chopily příležitost za pačesy a množství společně stráveného času se rozhodly věnovat vylepšování svých intimních chvilek. Dostavila se chuť experimentovat a možná nikoli jedinkrát zabrouzdaly na internetovou adresu sexshopů, které v době pandemie zažily neobvyklý zájem o svůj sortiment!

Internetové sexshopy jsou diskrétním místem, kde se s partnerem můžete poohlédnout po novinkách, které by dodaly vašim soukromým životům za dveřmi ložnice úplně jiný rozměr. Zajímalo by vás, jak takové změny docílit a na co byste při případných nákupech rozhodně neměli zapomenout? Jednou z možností jsou například párové vibrátory, šikovná hračička, která váš sexuální život rozhodně může zpestřit a posunout ho na úplně jiný level. Patří k těm vychytávkám, která vaše chvilky může učinit společnými!

Při pořizování různých předmětů do vaší ložnice byste rozhodně neměli zapomenout na bezpečný sex, který jde ruku v ruce s kondomy. Na první pohled to zní možná nudně nebo obyčejně, ale věřte, že i tato nutnost může velmi příjemně překvapit. V neposlední řadě jsou častým must-have lubrikanty. Internetové sexshopy však nabízejí mnohem více zajímavých předmětů, o jejichž existenci jste dosud možná neměli ani tušení, a které by určitě stály za hřích!


Erotika i sex je nedílnou součástí života, takže proč něco z toho nevyzkoušet? Pokud k tomu zrovna nemáte vhodného partnera, zkuste něco ulovit třeba na sex seznamkách.

Podobné články