Na pražské Štvanici proběhne o víkendu Mistrovství ČR ve skateboardingu

3. 10. 2020 / Český skateboardový pohár 2020
4. 10. 2020 / Mistrovství ČR ve skateboardingu
Praha, Mystic skatepark Štvanice
www.czechskateboarding.cz


Hned dva zásadní skateboardové závody proběhnou během nadcházejícího víkendu v Mystic skateparku na pražské Štvanici. V sobotu 3. října vše odstartuje Český skateboardový pohár, na který v neděli 4. října naváže Mistrovství ČR ve skateboardingu. Oba dny se pojedou závody v disciplínách street a park. Sobotní závody jsou zároveň i kvalifikací na nedělní mistrovství, do kterého postupuje nejlepších 12 jezdců a 6 jezdkyň v disciplíně park a 30 jezdců a 6 jezdkyň v disciplíně street. Nedělní závody jsou zároveň součástí olympijské kvalifikace a vítězové si připíší 3.300 bodů. Jedinou neolympijskou disciplínou je best trick contest – soutěž o nejlepší trik. Vítězové všech disciplín si mezi sebou rozdělí prize money ve výši 50.000 Kč.

V neděli též proběhne Prague Rookie Fest pro nejmladší závodníky.

Hudební doprovod obstarají po celý víkend dýdžejové. V sobotu od 19h se mohou návštěvníci těšit na koncert mexické formace Lozt Mezcal.

Vstup na akci je možný pouze v rouškách a v areálu platí hygienický opatření dle aktuální vyhlášky vlády.

Kompletní program všech závodů a rozpis jednotlivých disciplín najdete na .www.czechskateboarding.cz a www.facebook.com/czechskateboarding.cz

Podobné články