O víkendu se uskuteční konference Rise and Shine

V sobotu 3. a v neděli 4. listopadu se na Právnické fakultě Univerzity Karlovy uskuteční unikátní konference osobního rozvoje Rise and Shine.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pocket
Share on pinterest

V rámci již šestého ročníku vystoupí uznávaní lektoři i všeobecně známé osobnosti jako jsou například senátor Jiří Drahoš, novinář Jindřich Šídlo, či Kateřina Cajthamlová, psychoterapeutka a moderátorka televizního pořadu Jste to, co jíte.

Konference se bude konat v prostorách Právnické fakulty Univerzity Karlovy na náměstí Curieových 7, Praha 1. Je určena především pro mladé lidi, studenty a absolventy všech oborů vysokých škol. Cílem letošního ročníku konference Rise and Shine s podtitulem Rosteme společně je propojit špičkové lektory, inspirující osobnosti a aktivní mladé lidi, kteří na sobě chtějí pracovat.

Sobota 3. 11. 2018

V sobotu vystoupí 7 řečníků a řečnic, kterými jsou osobnosti ze světa osobního rozvoje, vědy, cestování, podnikání nebo médií. O své cestě k úspěchu ve vědě i politice se podělí čerstvý senátor Jiří Drahoš, bývalý předseda Akademie věd ČR a kandidát na prezidenta. Můžete se těšit i na Jindřicha Šídla, oceňovaného novináře, politického komentátora a držitele prestižní Peroutkovy ceny, či lékařku a psychoterapeutku Kateřinu Cajthamlovou známou z pořadu Jste to, co jíte. Na konferenci dále vystoupí Miloš Gregor, propagátor kritického myšlení, zakladatel studentského spolku Zvol si info a spoluautor bestselleru Nejlepší knihy o fake news!!!, Tomáš Šebka, cestovatel, spisovatel a lékař organizace Lékaři bez hranic či Tomáš Studeník, podnikatel a zakladatel inspirativních konferencí FuckUp Nights Prague. V neposlední řadě je na programu i přednáška Dotknout se nebe usměvavého horolezce Marka Holečka, který je současně i nositelem titulu Horolezec roku 2013.

“S Markem jsem se již v minulosti setkal a na jeho přednášku se opravdu moc těším. Je to pro mě obrovská osobnost a to nejen v horolezectví, ale hlavně lidsky,” říká Pavel Filip, hlavní organizátor konference Rise and Shine.

Nedílnou součástí sobotního programu je také různorodá nabídka workshopů vedených profesionály. V rámci nich se představí například freelancer Pavel Ovesný s workshopem Punkové podnikání, nebo tanečnice, lektorka a fotografka Mirka Papajíková s tématem vztahů a sebelásky. Dále pak například lektor GrowJOB Institute Matěj Krejčí s aktuálním tématem DigiDetox-jak zvládat technologie a nezbláznit se. V rámci doprovodného programu se účastníci konference mohou těšit na koučink, interaktivní stánky studentských i neziskových organizací, osobní setkání s řečníky i networking s účastníky.

Neděle 4. 11. 2018

V neděli program pokračuje plněním výzev, při kterém si účastníci budou mít možnost vyzkoušet vystoupit ze své komfortní zóny. Interaktivní program bude zaměřen na poznávání sebe sama. A to především na uvědomění si svých předností, limitů a možností osobního rozvoje. Nedílnou součástí bude i volná diskuse a networking.

Více informací se dozvíte na Facebooku nebo na www.riseandshine.cz.