Praktické batohy pro studentky

Stylové batohy mohou být skvělou alternativou školních aktovek.
Batoh i do školy

Stylové batohy jsou skvělou alternativou školních aktovek. Obzvlášť studentky 2. stupně základní školy a střední školy dávají batohům přednost čím dál častěji. Jsou totiž mimořádně objemné a pohodlné, a tak do nich můžete snadno sbalit vše, co během studia potřebujete. A jaké hlavní parametry by měly batohy pro studentky ideálně splňovat?

Velikost batohu pro studentky

Jak by měly takové batohy vhodné pro studentky vypadat? Prvním faktorem, na který byste se při výběru batohu pro studentky měli zaměřit, je velikost. Ta by měla odpovídat výšce a potřebám dané studentky. Batoh by měl perfektně sedět na zádech, a naopak by neměl být o moc níže než pod linií boků a příliš výš než ramena. Pokud by byl batoh moc velký či by na zádech dobře neseděl, mohlo by docházet k diskomfortu a bolestem zad.

Stejně tak důležité je soustředit se i na váhu batohu. Studentský batoh nemusí být nejlehčí. Mnohem důležitější je jeho správné nastavení a rozložení váhy uvnitř. Právě to má totiž největší dopad na skutečnost, jak moc nám batoh na zádech přijde těžký.

Praktické batohy pro všechny studentky

Dále je třeba si uvědomit, jak přesně ho bude studentka využívat. Jiný batoh se hodí pro žačku 7. třídy základní školy a jiný zase pro studentku v maturitním ročníku. Je důležité si říct, co a kam v něm bude dívka nosit. Jestliže jí bude sloužit pouze k přenosu pár sešitů, nebo v něm naopak bude nosit knihy i notebook. Zároveň je možné, že po škole jej ještě využije při cestě na kroužek či jinou mimoškolní aktivitu. Je proto důležité si uvědomit, co od batohu očekáváte, a podle toho se rozhodnout, zda bude lepší pořídit batoh s polstrovanými zády, větší lehký batoh, menší skladný batoh, batoh s více kapsami, batoh s úložným prostorem pro laptop, batoh s místem na láhev s vodou nebo třeba batoh s bezpečnostními odrazkami. 

Ať už ovšem sháníte jakýkoliv typ studentského batohu, obchod CCC si pro vás připravil širokou nabídku nejrůznějších modelů, ze kterých si jistě vyberete i vy. Navíc si u prodejce CCC můžete batohy kromě kamenných prodejen pořídit také online, což vám nákup jistě značně usnadní. 

Nezapomínejte na design studentského batohu

V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na design batohu. I studentský batoh totiž může vypadat poutavě a stylově. A zřejmě každá slečna chce, aby i takový doplněk, jako je právě studentský batoh, byl co možná nejvíce in. 

CCC si proto pro vás připravilo dívčí batohy ve všech možných barvách a provedeních. Mimo jiné v nabídce CCC naleznete kožené i koženkové batohy a samozřejmě také batohy z textilní látky. Na výběr máte mnoho velikostí, aby si ten pravý batoh dle svých preferencí vybrala skutečně každá studentka. Těšit se můžete na elegantní kožené batohy menších rozměrů, které využijete i ve volném čase při cestě do kina, obchodu nebo na výlet. Stejně tak si ale přijdou na své i milovnice sportovních doplňků, jako jsou například barevné textilní batohy s nášivkami či nejrůznějšími nápisy. Pokud ale hledáte něco skutečně výjimečného, tak vás jistě zaujme nabídka stylových teddy batohů či metalických batohů. 

Podobné články