Sedmý divadelní maraton poběží OLDstars 10.-12.7 2020

Pražská umělecká skupina OLDstars už po sedmé naplní prostory bývalého augustiniánského kláštera v rámci úspěšného benefičního festivalu OLDstars on the ROUD! Divadelní maraton zaparkuje v Roudnici nad Labem o víkendu 10. – 12. 7. 2020.

V klášteře nuda nebude

Budete mít možnost zhlédnout pětadvacet různých isncenací během necelých třech dní!

Kromě divadla se budou pít drinky namíchané v místním barovém stánku, jíst burgery ze stánku bistra KaiserFranz, pít káva namíchaná kavárnou Alchymista a pivo se bude pít u stánku místního Podřipského rodinného minipivovaru spolu s vychutnáváním si jejich klobásek!

Jak to funguje?

Jako na každým správným fesťáku se tu spí ve stanu, který si postavíš v klášterní zahradě. Nebo můžeš jet třeba nonstop! Letos bude samozřejmě taky dostatek desinfekce skoro na každým tvým kroku. Přijdeš, zaplatíš, vydesinfikuješ, jdeš se bavit.

Vstupné

Lístky si můžeš koupit už teď na Gooutu: https://goout.net/cs/festivaly/oldstars-on-the-roud-2020/wkjmf/+cfycq/ nebo na místě, ale tam to bude dražší. Můžeš si vybrat, jestli koupíš celodenní, vícedenní nebo jen na jedno představení (ale to ti stačit nebude).

Program

Program, něco o inscenacích a třeba to, kdo jsou letos naši partneři, si přečti na festivalových webovkách: https://www.oldstarsontheroud.cz/

Podobné články